Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-01-2008, 01:49   #7
aetos

aetos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Dimitrav Berbatov'un transferiyle açıkçası şaşkına dönmüş durumdayım.Chelsea menajeri Abraham Grant Anelka ya da Berbatov ikilisinden hangisini alacaksınız tarzında kendisine yöneltilen sorulara bekleyin ve görün diyerek aslında bir sürprizin işaretlerini vermişti.Ben açıkçası Berbatov'un satılmayacağını ancak çok astronomik bir bedele elden çıkarılabileceğini düşünüyordum.Nitekim bu düşüncemde bir yönünü dışarda bırakırsam yanıldım.Ben Manchester Unıted'ın bu transfer için daha şanslı olduğunu düşünüyordum.Ama Chelsea nerdeyse 40 milyon avro karşılığı Berbatov'u bitirdi.Şimdi bu transferlerle birlikte hücum anlamında yaşanılan sıkıntı da son bulmuş oldu.Drogba sakat olmasına karşın sezon sonu takımdan ayrılacağını deklare etmişti.O yüzden bu transfer hamlelerinden birinin bu yönde olduğunu düşünüyorum.Öte yandan sezon başından bonservissiz olarak şaşırtıcı bir şekilde Chelsea'ye gelen Claudıo Pizarro'nun da takımdaki akıbeti artık üç aşağı beş yukarı belirlenmiş oldu.Chelsea yaptığı bu transferlerle şampiyonluk yarışında olacağının haberini yolladı.Artık hem Premıer Lig hem de Şampiyonlar Ligi Chelsea için çok önem kazandı.Zevkle Chelsea'nin ortaya nasıl bir performans koyacağını takip edeceğim.