Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-01-2008, 01:22   #4
PascaL_NoumA_21

PascaL_NoumA_21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
samsa75x´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
bnde gonderılmesı yandası deglım ! öle 1 maca bakarak adam gnderp yada alıcak ısek bu yonetımde olan hata dgl tarftarın yaptıgı ynlıslıktr senın yptgn gıbı ark.şıum bılıorsn çarşının besıktas futbol takımı ustundekı etkısını ve sezonun ortalarında böle dusuncelerı ortaya atmk hiç hoş dgl ama oda senın fkrın tabıkıde saygı duyarım ama bna gore senın dusuncen dgru dgl , bak 2 mac oldu kazanıyoruz ve farkındaysan 3 gol attık bugun bn macı ızlemedım ama 3 gol attık yha htrlyorsn sanırım hep az gol atmaktan yaKINIyrduk al işte 3 gol attık demekkı dgru gıden 1 seyler var macı ızlemedım derkende böle 1 konu actgna gore kotu oynamıs alı tandogan ama bn otekı maçlardakı performansına gore konusuyorum ve 1 mac kotu dıe böle seylerın konusulmaması lazm !

SAYGILARIMLA...
bende katılıyorum demek istediğim de tam olarak buydu..herşey yolunda gidiyor tıkır tıkır işliyor ve ali de bayağa iyi gidiyor bence böle bir konu pek hoş kaçmamış gibi geliyor bana ama tabiki herkesin kişisel görüşü sonuçta forumlar herkesin görüşlerini bildirmesi için var