Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-01-2008, 12:29   #1
asparagas

asparagas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

'Juventus'la anlaşmak üzereyim'

Click the image to open in full size.
'Juventus'la anlaşmak üzereyim'
Sissoko, Juventus'a transferinin, iki kulüp arasında görüşmelere bağlı olduğunu söyledi.
11 Ocak 2008 11:48
Liverpool'un genç ortasaha oyuncusu Sissoko, Juventus'a transferinin, iki kulüp arasında sürdürülen görüşmelere bağlı olduğunu söyledi.

Son günlerde Ocak ayı transfer gündeminin ilk sıralarına oturan Malili oyuncu, Juventus yolunda olduğunu bugün bir kez daha yineledi.

Radio Montecarlo'ya konuşan Sissoko, "Herkes bana, Juventus'a imza atıp atmadığımı soruyor. Henüz imzalamadım. Ama artık çok yakınız" dedi.

Henüz Liverpool'un futbolcusu olduğunu hatırlatan 22 yaşındaki oyuncu, önümüzdeki günlerde bu transferin gerçekleşmiş olmasını dileyerek, "Menajerim, Juventus ve Liverpool, benim transferim üzerinde çalışıyorlar. Bugün-yarın güzel haber gelecek diye bekliyorum. Yeni bir maceraya atılma fikrini heyecanla karşılıyorum" şeklinde konuştu.

Bu arada İngiltere'de yayınlanan yerel Liverpool Daily Post gazetesi, Sissoko'nun, İtalyan kulübüne, 17 milyon Avro'luk bonservis bedeliyle transfer olacağını öne sürdü.