Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-06-2006, 12:21   #4
murattopsakal1984

murattopsakal1984 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
kadircaya´isimli üyeden Alıntı
Belki bu yazdıklarım bir çok arkadaşımızın hoşuna gitmeyecek ama ne yazikki gerçekler bunlar.Bİz çoğumuz takımımıza desteği stada gidip desibel rekoru kırmaktan,diğer klüplere küfretmekten ibaret sayıyoruz.Maddi durumdan batmış,kadrosunda doğru dürüst yıldız oyuncu olmamasına ve yine doğru dürüst transfer yapamayan ve yapamayacağı belli olan bir klüp bile bu sezon kombine kart satışında ve forma satışında rekor kırdı.Febe yi söylemeye zaten gerek yok.Adamlar 30 binin üzerinde kombine sattılar ve henüz transfer yapmamalarına rağmen.Biz ise sadece yönetimden şikayet ediyoruz.Avazımız çıktığınca bağırıyoruz.Bizde senede enaz 20bin kombine satsak bunun yanında aldığımız oyuncuların en az yarı parasını forma satışından çıkartsak bize nasıl topçular gelirdi bir düşünün.Bence şimdi destek zamanı İstanbulda oturan ve durumu iyi olan arkadaşlar bu sene mutlaka kombine almalı(yapılacak transferlere bakmadan),İstanbul dışındaki arkadaşlar ise mutlaka ama mutlaka en az bir forma almalı ve yakınlarınıda almaya teşvik etmeli.Kendi adıma ben bu sene en az 200 YTL lik beşiktaş ürünü alacağım ve herkesin alması için teşvik edeceğim.Bütün arkadaşlardan daha duyarlı olması için ricada bulunuyorum.Beşiktaş kimseden yardım sadaka dilenmiyor fakat gururla taşıyacağımız bir forma bu klübe çok şey katar.Saygılarımla
aynen katiliyorum
murattopsakal1984 Ofline