Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-02-2008, 01:06   #1
|RespecT Me|
Banned

|RespecT Me| - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Icon16 Kayseri Kartal Yuvası Açıldı

Click the image to open in full size.
Kayseri Kartal Yuvası Açıldı

Kayseri İpeksaray Alışveriş Merkezi'ndeki Kartal Yuvası mağazamız, Başkanımız Yıldırım Demirören, Divan Kurulu Başkanımız Yalçın Karadeniz, Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam ve Oyuncularımızın katıldığı törenle açıldı.
Açılış törenine Başkanımız Yıldırım Demirören'in yanı sıra Divan Kurulu Başkanımız Yalçın Karadeniz, Genel Sekreterimiz Kenan Öner, Asbaşkan - İcra Kurulu Üyesi,
Jimnastik ve Atletizm Şubeleri'nden Sorumlu Üyemiz Behçet Ümitlen, Pazarlama ve Kartal Yuvası'ndan Sorumlu Üyemiz Hakan Aksoy, Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam, oyuncularımız Serdar Özkan, Tello, İbrahim Kaş, Gordon Schildenfeld ve Divan Kurulu Üyelerimiz katıldı.
Kurdelayı Başkanımız Yıldırım Demirören, Divan Kurulu Başkanımız Yalçın Karadeniz, Genel Sekreterimiz Kenan Öner ile Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam birlikte kesti.
Taraftarlarımızın büyük ilgi gösterdiği açılışta, futbolcularımız taraftarlarımızın formalarını imzaladı ve onlarla birlikte fotoğraf çektirdi.
ARKADAŞLAR SİZLERİ SALAK YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARILI OLAMADIM. FORUM YÖNETİMİNİ ENAYİ YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARAMADIM. SİZDEN DİLENEREK ALDIĞIM REPLERİ FORUM YÖNETİMİ SİLDİ. ŞİMDİ İSE BEN BUNA İSYAN EDİYORUM. BEN BİR MALIM!
|RespecT Me| Ofline   Alıntı ile Cevapla