Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-02-2008, 11:54   #1
bjk_bjk

bjk_bjk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sıçrayamadı (Yemen Ekşioğlu)

Koray’ın Vestel Manisa’ya transferinden sonra her gün Beşiktaş’ın Eyüp Sultan’a gidip dua etmesini söylemiştim, Cisse’ye birşey olmasın diye... Cisse yok; Tello, Ricardihno, Delgado, Serdar Özkan orta sahada. Soruyorum, bunların hangisi bir ikili mücadele kazanbilir? Her şeye rağmen eleştirilen Ricardinho, Beşiktaş’ın sahada en çok top kapan oyucusuydu. Beşiktaş’ın futbolcusunun gördüğü sarı kartlara bak, hepsi itirazdan...
Ve tabii ki hakem Bülent Demirlek’e dokunacağım biraz. Oyunun ilk 10 dakikası Aydın Toscalı’ya o kadar hoş görü gösterdi ki... Profesyonel bir futbolcu Aydın Toscalı. Evine ekmek götürüyor. Ama düşünmüyor ki, rakibi de bu işten para kazanıyor. Bir futbolcunun bu kadar gaddar olmaya hakkı yok. Zaten 10. dakikadan sonra tribünler, taraftarlar, yöneticiler ve teknik adamlardaki hoşgörü, sahada hiç yoktu. Yeşil saha hergele meydanına dönmüştü.
Bobo yok, Cisse yok, İbrahim Toraman yok, eksikler çok anlıyoruz ancak sahadaki Beşiktaş bu olmamalı. Tello gibi bir oyuncu bu kadar ucuz kırmızı kart görmemeli. Bir sözüm de Gökhan Zan’a. Skorun daha doğrusu mağlubiyetin hoşgörüsüne takıldım. Biz 45 dakika boyunca tribünden ‘Ne zaman atılacak’ diye diken üstündeydik ancak Gökhan çok rahattı. Aman dikkat...
Sözün özü, Beşiktaş dün Kayseri’de bol bol mantı, pastırma ve sucuk aldı ama puan alamadı. İnşallah ders almıştır...

bjk_bjk Ofline   Alıntı ile Cevapla