Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-02-2008, 18:21   #44
shawnodese

shawnodese - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
once_biz_vardik1903´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
AKATLAR SPOR SALONU NEVZAT DEMIR TESISLERI FULYA SULEYMAN SEBA PROJESINIDE UNUTMA BUNNARIN HEPSI KALICI GELIRLER ADAMLARIN YAPTIKLARINI BUKADAR YABANA ATMAYIN FULYA BU SENE SONUNDAN ITIBAREN HER SENE 20 MILYON DOLAR GELIR GETIRECEK BESIKTASA AZ PARA DEGIL BUNLAR
Nevzat Demir tesisleri temeli Süleyman Seba zamanında atılıp Serdar Bilgili Döneminde tamamlanmadı mı?
İnönü Stadı kapasite arttırımı ve Akatlar projeleri yapıldı (Bunların projeleri bir önceki yönetim zamanında yapıldı, gerçekleştirmek Yıldırım Demirören yönetimine nasip oldu).
Fulya Projesi devam ediyor (gelir 20 M değil 17-18 M.)
Yeni bir stad yapımı ve Beşiktaş Spor Akademisi ise vaad edilen projeler. Beşiktaş Spor Akademisi için daha önceki yıllarda çalışma olmuştu.
Eğer Yıldırım Demirören stad projesinin startını verir ise ilk defa başka bir yönetim tarafından projesi yapılmayan (Fulya Projesi yıllardır gündemde idi), tamamiyle kendi yönetimine ait bir projeye başlamış olacak.
Gerçekleştirirse kendisini tebrik etmek gerekir. Umarım gerçekleştirirde.
Sportif başarısızlıklar unutlulur ama tesisler hep kalıcı olur.
son olarak da çilekli tesislerinin akıbetini bilen biriniz ne olduğunu anlatabilir mi?
benim bildiğim kadarıyla 2009 yada 2010 da elimizden alınabilir Çilekli tesisleri (sözleşmesi bitiyor)
shawnodese Ofline   Alıntı ile Cevapla