Tekil Mesaj gösterimi
Alt 31-03-2008, 07:56   #1
ilkeres26
Eskişehirli_Kartal

ilkeres26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Angry Mert Taraftarı Namert Taraftara Boyun Eğdirenler

Mert Tarftarı Namert Taraftara Boyun Eğdirenler

Arkadaşlar sizi bilmem ama bu eziklere karşı aldığımız mağlubiyet değilde bu onların taraftarlık nedir bilmeyen taraftardan saymadığım tiplerden laflar yemek çok sinirlendiriyor ne diyebilirimki ne yapıldı veya kim oynadı kim haketti bir alexi markaj edemedik şu işe bakın nobre orta sahada faul yapıyor adam düşüyor kalkıyor birde gol atıyor ne bu basiretsizlik yazık yenemiyorsan yenilme baride maç ortada bitsin iki hafta evinde 6 puan kaybetmek valla helal olsun benim sitemim sadece ruhunu kaybetmiş sadece maç yapmak için maça çıkanlara ve bu takımı yalnış tranferlerle bu hale getiren yönetime şampiyon olamak için önce istikrar lazım oda bizde yok 100. yılında şampiyonluk yaşamış iki takım ve iki örnek değişenleri 101. yılında şampiyonluk kaçtı diyerek takımın neredeyse tamamını değiştirenler tabi buna yönetiminde değişmesi dahil bunlara kızıyorum

RENKLERİNE BEŞİKTAŞIMA AŞIĞIM SİZLERE DEĞİL (YÖNETİM - VE BAZI O FORMAYI HAKETMEYEN OYUNCULAR SİZE DEĞİL)

SEN ŞAMPİYON OLMASANDA KUPALARI ALMASANDA EZİKLERE K.YMASANDA SEVİYORUM İŞTE VARMI DİYECEĞİN