Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-06-2006, 03:04   #1
MeTaLliCaBeneR
Banned
 
MeTaLliCaBeneR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Yeni Hedef Gallardo

Siyah beyazlılar, Basel Kulübü Başkanı Werner Edelmanın bonservis için 4.5 milyon Eurodan aşağıya inmemesi ve Delgadoyu satmıyoruz" açıklamasından sonra rotayı bir başka Arjantinliye çevirdi.

Beşiktaşta Mattias Delgado defteri kapanmak üzere. İkinci başkan Murat Aksu, sportif direktör Erdil Arpacı ve menajer Ceylan Çalışkanın İsviçrede iki gündür sürdürdüğü toplantılar sonuçsuz kaldı. Basel Kulübü Başkanı Werner Edelman, Delgadoyu İspanya ve Alman kulüplerinin istediğini, 4.5 milyon Eurodan aşağıya inmeyeceklerini ifade ettikten sonra, "Delgadoyu satmak istemiyoruz" dedi. Bunun üzerine Beşikmtaşta B Planı devreye girdi.Teknik direktör Tigana yapılan görüşmelerden sonra Murat Aksudan bilgi aldı. Fransız çalıştırıcı, "Delgadoyu ne kadar çok istediğimi biliyorsunuz. Çünkü Beşiktaşın orta sahası için biçilmiş kaftandı. Ancak Basel Kulübü zorluk çakartıyorsa istemiyorum. Delgado olmazsa Gallardoya sıcak bakıyorum. Gallardo, Arjantinin sayılı yıldızlarından. Yaşına rağmen River Platein 4 milyon dolar bonservis ücreti istemesi önemli değil.

Tigana uyarılmalı

Beşiktaşa başarılar kazandıracak güçtedir. Oldukça tecrübeli bir yıldız. Gidenlerin yerini dolduracaktır" diye konuştu. Bu kısa süren görüşmeden sonra yönetim Arjantinli oyuncu için harekete geçti. Bu arada hafta içi bir yemekte Sergen Yalçın hakkında düşüncelerini söyleyen Jean Tiganaya tepki geldi. Taraftarlar ve bazı kongre üyeleri başkan Yıldırım Demirörene faks ve mail geçerek Fransız çalıştırıcının uyarılmasını istedi. Taraftarlar ve kongre üyeleri yazılı başvurularında, "Beşiktaşta Yıldırım Demirören nasıl sembolse, Beşiktaşlılığı tartışılmazsa, Sergenin de aynı özelliği taşıdığını Fransız hocanın bilmesini istiyoruz. Sergenin Beşiktaşımıza kazandırdığı zaferler Tiganaya anlatılmalı. Tigana onu istemeye bilir ama Sergen, Beşiktaşın yetiştirdiği ender oyunculardan biridir. Klasını da herkes iyi bilir" denildi.

kaynak : Hurriyet


Murat aksu 5 milyonu verdik dio delgadoya bence bu haber kolpa ama gene de paylasmak istedim ...
__________________
Father, Father, Father, Father,
Father Into your hands I commend my spirit,

Father into your hands
Why have you forsaken me,
In your eyes forsaken me,
In your thoughts forsaken me,
In your heart forsaken me ...
MeTaLliCaBeneR Ofline