Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-05-2008, 13:41   #5
Drizzt Do'Urden
from Menzoberranzan...

Drizzt Do'Urden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
MetiN´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Kalsın kardesim ona verilen ceza az bile cezası bitesiye kadar nerden olursa olsun girmiycem...

PAylasım icin genede sagol...
Eyvallah kardeşim doğru söylüyorsun da bence aslında girip içerde savaşmalıyız...
böyle devekuşu misali kafamızı kuma gömdüğümüzde çokta birşey değişmiyor...
kaçıncı yasaklanışı hepsinde you tube'un kalabalık avukat ordusu bir şekilde geri açtırıyor. Bu iş yasaklamakla çözüme ulaşmıyor bence...
Bize dil uzatanlara meydanı boş bırakmamalıyız. Biz girmiyoruz siteye ama adamların yaptıklarına engel olmuyor bu durum...
Benim fikrim tabi bu herkesin kendi görüşüne saygım sonsuz...
Bende uzun süre girmeyim dedim ama mecburum bi yerde her operacının videosu, canlı performanları, hatta masterclass ' ları var sitede. Bir operacının bu kaynaklara ulaşması (hele ülkemizde) bir hayli zor.
İhtiyacı olanlar kullansın zaten olmayanlarda yasak kalksa bile girmese olur eğer tepkisini öyle göstermek istiyorsa...

Konu Drizzt Do'Urden tarafından (23-05-2008 Saat 13:59 ) değiştirilmiştir.. Sebep: naapcan
Drizzt Do'Urden Ofline   Alıntı ile Cevapla