Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-06-2008, 17:32   #1
Burcu_BJK1903
Banned

Burcu_BJK1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Icon16 Silah zoruyla tecavüz iddiası

Şişli'de kaçırıldıktan sonra silah zoruyla tecavüze uğradığını iddia eden genç kızın ihbarı üzerine harekete geçen polis, tecavüz zanlısıyla birlikte 3 kişiyi gözaltına aldı.
Olay, Şişli Kuştepe'de meydana geldi. İddiaya göre, H.B. (22) adlı genç kız, yolda tek başına yürürken N.K. (25) adlı şahıs tarafından kaçırıldı. N.K., H.B.'yi komşusu H.A.'nin evine götürerek silah zoruyla tecavüz etti. Bu sırada eve gelen N.K.'nın kardeşi S.K.'dan (28) yardım isteyen H.B., bu isteği geri çevrilince evin camına çıkarak bağırmaya başladı. "Kaçırdılar beni, yardım edin" diye bağıran H.B.'nin imdadına çevredeki vatandaşlar yetişti. Vatandaşların ihbarı üzerine eve baskın düzenleyen polis, N.K.'yi gözaltına aldı. Evde yapılan aramada 2 kurusıkı tabanca ve bir miktar esrar da ele geçirildi. Emniyete götürülen N.K.'nin ifadesi doğrultusunda H.A. ve S.K. da gözaltına alındı. İfadeleri alınan 3 zanlı, "tecavüz iddiasıyla" Şişli Adliyesi'ne sevk edildi. H.B., polis tarafından ailesine teslim edilirken, olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü bildirildi.

Yönetime İSYAN, İnadına TORAMAN
Burcu_BJK1903 Ofline   Alıntı ile Cevapla