Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-06-2008, 20:08   #3
KaFKaS
KaFKaS_KaRTaLı

KaFKaS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ne Bir Heves,Ne Bir Tutku
Seni Sevdik Yemin Ettik Beşiktaşş, Sevdamızdan Ayıracak Hiç Bir Bedel Yok Bu Dünyada, Ne Bir Heves, Ne Bir Tutku, Beşiktaş'ım Anlatılmaz Sevgi Bu, Tapıyoruz, Seviyoruz, Aşkından Kahrolduk Biz Deliriyoruz

G.t Oğlanlarına Bakma Beşiktaş
Sen Bu G.t Oğlanlarına Bakma Beşiktaş Fener Cimbombom Gerisi Tıraş Kalbimizde Simsiyah Bembeyaz Bir Aşk Şampiyonluk İstiyoruz Beşiktaş Avrupa Fatihimiz Palavra Bekareti Bozmadık mı Kanarya Ellerimizde Döner Stat Çıkışlarında Görürsen Bir gün Şaşırma Şarabı da İçeriz Esrarı da Çekeriz Bize Beşiktaş Derler Biz Adamıda S.keriz Laylaylay la la

Bir of Çekelim Kendimizden Geçelim
Of of Yeter Artık Beşiktaş'ım Of Of Her Maçına Geliyoruz Of of Yenilsende geliyoruz Yensende Geliyoruz Ölümüne Seviyoruz Of Of

Amigomuzun
Amigomuzun,Kebapçımızın Yoksa Reklam yıldızımısın Anlıyamadık Sen Ne Ayaksın Alen Abi Sen Manyakmısın

Bütün Stad Halay Çeksene
Bir Taş Attım Havaya Düştü Saraçoğluna 40.000 fenerli Si.tim O da yetmedi Bana Heleloyloyloy Beşiktaş'ım fenere Koy

Ben Beşiktaş Çocuğuyum
Ben Beşiktaş Çocuğuyum Feneri de Neyleyim Ne Kadar Fenerli Varsa An.sını Si.eyim

Bitmesin Dertler Si.ime Kadar
Bitmesin Dertler Si.ime Kadar Beşiktaşlıyız Ölene Kadar Sende Olmazsan Bu Dünya da Sevilecek Ne Var