Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-06-2008, 08:47   #1
HandaN
hüngürella

HandaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Serdar bize bu resmi unuttur! Hayri Ülgen

BEŞİKTAŞ camiasında son günlerde bir sıkıntı, bir heyecan, bir beklenti var. Bunun yanında da İnönü Stadı’nın yıkılıp yıkılmayacağı, yeni transferlerde aşının tutup tutmayacağı ve de genç oyuncu Serdar Özkan’ın medyada çıkan resimleri tüm taraftarların aklında soru işareti oluşturuyor.
Özellikle Serdar kardeşime şunu söylemek isterim; “Bak Serdar, senin nasıl futbola başladığını, nasıl aşama kaydettiğini, bugüne nasıl geldiğini çok iyi bilenlerdenim. Unutma ki futbolda dün yoktur, bugün ve yarın vardır. Daha kariyerinin başındasın. Bence daha çırak olmadan, başarı yakalamadan yaşantın hiç de güzel değil. O resimdeki haline bak. Ben, ‘Beşiktaşlı Serdar Özkan mıyım?’ diye kendine bir sor. Bir futbolcu yaşamıyla, tarzıyla ve profesyonelliğiyle büyür. Eğer büyük takımın oyuncusuysan yaşantını da kontrol edeceksin. Tabi ki eğleneceksin, gezeceksin ama unutma ki Türkiye’ye mal olmuş insanların yaşamları çok önemlidir. Bugün senin nerede olman gerekirdi biliyor musun? İsviçre’de milli takım formasıyla mücadele etmeni, başarını beklerdik. Hiç düşünüyor musun, ‘ben orada neden yokum’ diye. Bunu kendine sordun mu? Şans insana bir kere güler. Kaç yıldır Beşiktaş’tasın. Bugüne kadar hep kiralık gittin. Bu sezon Ertuğrul Sağlam senin için bir fırsattı ama insan da şansını kendisi yaratır. İşte sezon başındaki tanıdığım, takip ettiğim, hırslı, mücadeleci Serdar Özkan, şansını iyi kullanıp Beşiktaş’ın devamlı oyuncusu oldu. Milli takıma çağırıldı. Liverpool gibi bir deve gol attı, alkışlandı. Ben de seni ne şekilde, ne ekonomik şartlarda yakaladığın başarılar için hep ayakta alkışladım. Ama ben şimdi o alkışlarımı geri alıyorum. Çünkü o Serdar Özkan, benim de Beşiktaşlıların da Serdar’ı olamaz. Eğer tekrar eskiye dönmek istiyorsan davranışlarına dikkat et! Yaşamını Beşiktaşlı bir futbolcuya yakışır şekilde mesuliyetli olarak yaşa. Seni tekrar milli takımda görmek istiyorum. Haydi Serdar, göster kendini!”