Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-07-2008, 13:03   #7
kuzey
ATATÜRKÜN İZİNDEYİZ

kuzey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

slm perşembe günü çıkan ve önümüzdeki perşembe çıkacak olan iki filmden daha bahsetmek istiyorum ilki bu geçtiğimiz perşembe çıkan zeynebin sekiz günü isimli türk filmi başrollerini fadik sevin atasoy ve kurtlar vadisi dizisinde muro lakabı ile tanıdığımız mustafa üstündağ oyunuyor.film psikolojik ve ruhsal sorunları olan ve ezber bir hayata yaşıyan zeynep ile başlıyor filmin ilk 30 dakikası çok sıkıcı şayet ilk 30 dakikayı atlatabilirseniz karşısına büyük ısrarlar ve kendisiyle çatışarak gittiği diskoda ali çıkar mustafa üstündağ) işte o saatten sonra film biraz ilgi çekmeye ve izlenmeye başlıyor benim için 2,5 yıldız verdim filme diğer bir film ise bir bebeği evet yanlış duymadınız bebeği öldürmek isteyen kötü adamlardan canı pahasına korumaya çalışan bir adam aksiyon sahneleri çok yüksek ve filmin başından sonuna kadar devam ediyor .
filmin başrolunde clive owen var

herkese iyi seyirler

medeniyetin emir ve talep ettiğini yapmak insan olmak için yeterlidir...
GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

“Türk milletinin anladığı her kelime Türkçedir”

hayat her zaman bir şey olmaktır ,asla mevcut almak değildir.

“ GÖKLERDE BİZİ BEKLEYEN YERİMİZİ ALMAK ZORUNDAYIZ. YOKSA O YERİ BAŞKALARI İSTİLA EDER VE İŞTE O ZAMAN BU ÜLKE VE MİLLET ELDEN GİDER. HALBUKİ BİZ TÜRKLER, BÜTÜN TARİHİMİZ BOYUNCA HÜRRİYET VE İSTİKLALE ÖRNEK OLMUŞ BİR MİLLETİZ.
kuzey Ofline   Alıntı ile Cevapla