Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-07-2008, 13:46   #2
ERSAN

ERSAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

taklımda ne kadar iyi oyuncu varsa ne kadar besiktaslı oyuncu varsa hepsini sattılar ben anlamdım bu sene transferleri ve taraftarları hadı toraman üzülmezle kava etti bahanesiyle satılık adem buyuk 17 gol attı altayda gonderdık ibrahim kaşı iş bilmezliklerinden bedavaya kaptırdık kampın n iyilerinden olan fahriyi niye sattık dahası bobo gibi bir forveti satmak için ellerinden geleni yaptılar sanki daha iyisini getirebilecekler sinan bey biz istedigimiz oyuncuyu alabıliriz dedi ne nuriyi ne cem atani alabildi solbekaksıyor iyi bi transfer lazım dediler gittiler ne oldugu bilinmeyen bi solbek aldılar yıllardır bakiye tahammül ettirdiler altyapımız cok iyi ama o iyileri uste cıkınca harcıyolar aha kımlerle sozlesmelerı ne zaman ne kadar para verılmezse serbest kalacaklarını bilmiyorlar galatasarayın fenerin dokuntulerıne tonlarca para dokuyorlar bızım verdıgımız paralarla adamlar dunya yıldızlını getırıp şov yapıyolar bızse diattaları gordonları getirip beşiktaşımızın o guzel tarıhıne bır leke daha katıyoruz valla ben anlamadım bu taraftarı cunku bu taraftar yerı gelır terörü yeri gelir nüklüeri protesto eder meydanlara dokulur ama bır turlu dertöreni protesto etmiyor demek herkes memnun sadece ben memnun degilim her maca gıttım ama bu sene stat dısında beklerim içeri girmem bu yönetim degişmezse gel azeri kardeşim sen adam edersin en azından ne oldugun
belli bu yönetim manisalımı fblimi gslimi ben anlamadım yaww agırıma gidiyor nazif zorlu bile biz kadar yardım etmedi manisaya gidin artıkkkk

------------------------------------

Lütfen Forum kurallarını okuyunuz..
ERSAN Ofline   Alıntı ile Cevapla