Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-07-2008, 15:01   #1
Akdora
Savaşçı Kartal

Akdora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Beşiktaş Forum Adaya Düşerse Bölüm 2 !!!

Adaya düşülmesinin 2. günü hava o kadar güzeldir ki sanki önce ki gün olan fırtına burada gerçekleşmemiş gibiydi … Güzel havanın da etkisiyle ekip sabah kalkmakta zorlanmaktadır… Sabah erkenden kalkan Burcubjk önce milleti uyandırmak istese de sonradan bu fikrini şakaya çevirme planları yapar…. Ve denizden su taşıyacağı bir şey bulabilmek için etrafa göz atmaya başlar…. Ama kısa bir süre sonra ekipte kıpırdanmalar başlayınca bu fikrinden vazgeçmek zorunda kalır…. L

Alpler Abla : Günaydın burcu erkencisin…

Burcubjk : Evet abla uyuyamadım yaa LL …Sana da günaydın … J

Alpler Abla : Evet beni de uyku tutmadı aslında … Kum da yatmak zormuş baya bir…

Burcubjk : Evet ortopedik yataklarda yattık dan sonra özellikle

Alpler Abla : Çok oldu mu kalkalı… Diğerlerini de uyandıralım mı acaba…

Burcubjk : Yok bende 15 dk. önce kalktım… Biraz daha uyusunlar bence saat daha erken…

Alpler Abla : Erken mi Saatimiz var mı ki bizim

Burcubjk : Sahi ya saatimiz de hiçbir şeyimizde yok LL

Alpler Abla : Üzme kendini alışacağız buradan kurtuluncaya kadar pes etmek yok…

Burcubjk : Evet haklısın abla kartallara pes etmek yakışmaz JJ günaydın köyün delisi .

Köyün delisi : Günaydın burcu günaydın Alpler abla J

Alpler Abla : Sana da günaydın canım….

Ekip artık diğer konuşmalardan olsa gerek teker teker uyanmaya başlarlar…. İçlerinde uyumaya devam eden havalı explorer ve black kalır…

Sheker : Günaydın herkese ….

Tuba_hayat_bjk : Günaydın….

Herkesin günaydın merasimi bitince ekip Explorer havalı ve black’ i kaldırma çabalarına girer…

Sevil1903 : Üzerlerine su dökelim ne dersiniz J

Semra : Olmaz çocuklar dünden sonra çok yorulmuşlardır o büyük geziden sonra özellikle JJ

Earthquaker : Kardeşlerimi rahat bırakın dokunursanız kapışırız

İkibirabirçerez : Yaa ben bir şey diyeceğim ama korkuyorum …. Canım nasıl bira çekti şu anda bilemezsiniz…

Metin : Benimde canım çekti sen öyle diyince …. J

Beşiktaşlı olmayanlara sesleniyorum. Birgün bu takımı sevmeyeceksiniz ona tapıcaksınız.

profeminizm hareketi engellenemez !!!

milliyet blog yazıları sayfam...
Akdora Ofline   Alıntı ile Cevapla