Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-07-2008, 15:04   #6
Akdora
Savaşçı Kartal

Akdora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alpler Abla : İyi olur… O zaman Veysel sen benimle birliktesin… Yanımdan ayrılayım deme…. Metin sen yanına sevil1903’ü al istersen…

Metin : Tamamdır…
Sevil1903 : Peki J

Havalı_Çocuk : Bende Tuba_hayat_bjk ile gideyim…

Tuba_hayat_bjk : Bana uyar…

Explorer : Bende Semra ile gideyim o zaman…

Semra : İyi olur…

Earthquaker : Bende köyün delisi ile o zaman gideyim…

Köyün Delisi : Aman ben seni istemiyorum Şaka şaka arkadaşım elbette olur… JJ

Blackeagle_80 : Büyük balıkçı da bana kaldı desenize :P

İkibirabirçerez : Ne o beğenemedin mi J

Blackeagle_80 : Yok be kardeşim o nasıl söz… Senden iyisi şamda kayısı Yalnız arkadaşlar dikkat etmemiz gereken bir konu var… Gideceğimiz mesafeyi de dikkate alacak olursak o bölgenin derinliği oldukça yüksektir… Bu sebeple nefesimizin kuvvetli olması gerekir ki suyun altında yeteri kadar kalabilelim…Yaklaşık herkes 2 dakika kadar suyun altında kalabileceğine göre ve o derinlikten su yüzeyine çıkış süremiz 1 dk. civarında olacaktır.. Bu yüzden herkes en fazla 1 dk. kadar suyun altında kalabilir aksi takdirde suyun dibinde ki azot ciğerlerimizi mahveder…Bunu unutmaz ve gruptaki her kişi arkadaşını kollarsa hiçbir problem yaşamayız… Ve son olarak da grupta ki herkes aynı anda dalmazsa iyi olur… En az 2 grup su yüzeyinde kalmalıdır…

Alpler Abla : Gerekli açıklamaların için teşekkür ederiz black…Bunlara ilaveten arkadaşlar gemiden öncelikle en çok ihtiyaç duyacağımız şeyleri alalım… Daha sonra tekrar geleceğiz nasıl olsa… O halde her şey konuşulduğuna göre kazamız mübarek olsun…

Ekip son hazırlıklarını tamamlar ve gemiye doğru yola çıkarlar… Grupta ki her ikiliden birinde ucu sivriltilmiş yaklaşık 1,5 metre uzunluğunda bir mızrak bulunmaktadır… Gemi yaklaşık olarak 300 – 350 mt. açıklarda yana yatmış ve batak bir haldeydi… Yaklaşık derinlik ise 25 – 30 mt. aralığındaydı…

Veysel1903 : Su yüzeyinde bir şeyler mi var bana mı geliyor… Şu yöne baksanıza doğuyu işaret ederek…

Earthquaker : Benim de gözüme ilişen bir şeyler var…

Veysel1903 : Ben bakmaya gidiyorum o tarafa… Sende gel istersen…

Earthquaker : Tamam olur…

Blackeagle_80 : Durun bende sizinle geliyorum… Arkadaşlar biz gelinceye kadar dalmayın istiyorsanız…

Alpler Abla : Tamam hızlı olun…Siz gelmeden dalışa geçmiyoruz…

Beşiktaşlı olmayanlara sesleniyorum. Birgün bu takımı sevmeyeceksiniz ona tapıcaksınız.

profeminizm hareketi engellenemez !!!

milliyet blog yazıları sayfam...
Akdora Ofline   Alıntı ile Cevapla