Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-07-2008, 08:18   #1
joeblack60

joeblack60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sağlam:Avantaj Bende

Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, bu sezon ligde F.Bahçe ve G.Saray’a göre şanslarının daha fazla olduğunu açıkladı. Sağlam, yeni sezon öncesi takımın son durumunu Vatan’a değerlendirirken ezeli rakiplerin hocalarına şu ilginç göndermelerde bulundu:

“Türkiye'yi ve ligi tanıma, uyum açısından Aragones ile Skibbe’ye göre biz çok daha avantajlıyız. İkisinin de geçmişi belli. Ama uyum sorunu çekerler. Ben de geçmişteki hatalarımdan ders aldım. Lig başlamadan her şey belli olmaz ama hırsla, dikkatle çalışmalarımız sürüyor...

‘UYUM İYİ’

İbrahim Üzülmez ile İbrahim Toraman’ın kavgası dışında, çalışmalarımız çok olumlu geçiyor. Takımdan çok memnunum. Profes-

yonel futbolculuk hayatımdan beri, ilk kez bu kadar uyumlu bir kamp yaşadık. Yabancılar bile
yemek sonrası uzun süre masadan kalkmayıp, birbirleriyle sohbet ediyor, kahve içiyor. Bu da beni çok mutlu ediyor ve yeni sezon için umutlandırıyor. Bu sezon ligin en büyük favorilerinden biri biziz

‘TAM HAZIR DEĞİLİZ’

Henüz eksiklerimiz var, tam olarak hazır değiliz. Bu da normal. Aksi olursa işler kötü gidiyor demektir. Her şey yavaş yavaş olacak. Savunmamızı son transferlerle iyice güçlendirdik. Az ama öz bir kadro oluştu. Yabancılar da takıma uyum sağlıyor. Bu sezon için özellikle gençlerden de ümitliyim. Hangisini gönderirsem, üzüleceğim. Büyük bir ihtimalle kadroyu koruyacağız. Özellikle Emre ve Can büyük aşama kaydetti. Onlara güvenim tam.

‘SERİC’TE SORUN YOK’

Bonservisi bedelsiz alınan Seric’in eski kulübünün taraftarlarının alaycı sözlerine hiç önem vermiyorum. Seric için acele edilmemeli. Bir kere çok tecrübeli. Aynı şey bizim için de geçerli. Takım için önemli bir ismin başka bir kulübe gitmesi de aynı tepkiyi doğurur. Yoksa Seric’te bir sıkıntımız yok. Bunun bilinmesi lazım.

‘ZOR AMA!’

Yeni sezon fikstürü de belli oldu. Geçen sezon kamuoyunda fikstürümüzün
kolay olduğu söyleniyordu. Ama kolay fikstürü lehimize çeviremedik. Sahamızda maç kazanamadık. Bu nedenle de şampiyonluğu kaçırdık. Bu sezon fikstür zor görünebilir. Fakat bu iş fikstüre bağlı değil. Oynayıp kazanacaksınız.”

------------------------------------

Lütfen Forum kurallarını okuyunuz..

Konu aLeN tarafından (29-07-2008 Saat 09:14 ) değiştirilmiştir..
joeblack60 Ofline   Alıntı ile Cevapla