Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-07-2008, 18:32   #1
|RespecT Me|
Banned

|RespecT Me| - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Çalışmaya devam!...

Yeni sezon hazırlıklarının ikinci etabı için Avusturya'da bulunan Beşiktaşımız, günde çift antrenmanla çalışmalarını sürdürüyor. Teknik direktörümüz Ertuğrul Sağlam yönetiminde gerçekleşen sabah antrenmanında, futbolcular koşu ile ısınma hareketlerinin ardından değişimli olarak istasyon çalışması yaptılar. Sabah antrenmanına katılmayan Can Erdem ile Delgado'nun otelde özel olarak çalıştıkları belirtilirken, Uğur İnceman ile Sivok da takımdan ayrı olarak koşu yaptılar.
İlk hazırlık maçında Almanya'nın güçlü takımlarından Schalke 04'e karşı alınan 2-1'lik galibiyetin sevincini yaşadıkları gözlenen siyah-beyazlı takımın futbolcuları, antrenmanın ardından takım halinde halay çekerek eğlendiler.

Siyah-beyazlı takımın, 2. antrenmanını akşam saatlerinde basına kapalı olarak yapacağı bildirildi. Beşiktaş, hazırlık kampı çerçevesindeki ikinci maçını ise 30 Temmuz Çarşamba günü Avusturya-Slovenya sınırındaki Bad Radkersburg kasabasında İsrail'in Maccabi Haifa takımıyla oynayacak.
ARKADAŞLAR SİZLERİ SALAK YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARILI OLAMADIM. FORUM YÖNETİMİNİ ENAYİ YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARAMADIM. SİZDEN DİLENEREK ALDIĞIM REPLERİ FORUM YÖNETİMİ SİLDİ. ŞİMDİ İSE BEN BUNA İSYAN EDİYORUM. BEN BİR MALIM!
Click the image to open in full size.
|RespecT Me| Ofline   Alıntı ile Cevapla