Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-08-2008, 08:21   #1
AsiRuh

AsiRuh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Süper Yedek Jübile Yaptı

Manchester United’ın efsane oyuncusu Ole Gunnar Solskjaer, Espanyol ile oynanan maçta duygusal bir veda yaptı.

11 sene Manchester united’da görev alan Solskjaer, Norveç milli takımında 126 gol kaydetti.

35 yaşındaki oyuncu son maçında 25 dakika sahada kalırken iki pozisyonda da gole çok yaklaştı.

ManUtd.com’da yayınlanan konuşmasında taraftarlara Solskjaer, “Bunun son maçım olacağını biliyordum ve siz bugün yine muhteşemdiniz. Dünyadaki en iyi taraftarlarsınız.” dedi.

“Antrenörüme çok teşekkür etmek istiyorum. Benim için muhteşem biri. Kariyerimde bana yol gösterdi. İnişlerim çıkışlarım oldu ve o beni her zaman destekledi. Ona ne kadar teşekkür etsem azdır. Ondan öğrendiklerim olmasa antrenörlüğe başlayamazdım. Teşekkürler patron.”

“Dünyadaki en iyi oyuncularla oynadım. Bu oyuncularla oynuyorsanız forvet olmak kolay oluyor. Onlar sizin için fırsat yaratıyorlar. Birini kaçırırsanız, birini atıyorsunuz. Burada geçirdiğim her dakika benim için çok özel. Buradaki son 25 dakika ise hayatım boyunca unutmayacağım dakikalardı.” (goal)

Kaynak:Maraton