Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-07-2006, 16:46   #121
onurozgen
Banned

onurozgen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hayır yeni öğrenmiyorum.Fenerbahçeliler bir sürü gürültü falan kopardı , yok işte Atatürk Fenerbahçe'yi şu tarihte ziyaret etmiş, bu yüzden Fenerbahçelidir diye.Hatta "Çılgın Fenerbahçeliler" diye bir kitap çıkmış,içinde Atatürk'ün Fenerbahçeli olduğunu söylüyormuş yine.Sonra Ali Şen'de çıktı dedi 1927 yılında f.bahçe g.saray'a 3-2 yenilmiş , ertesi akşam Atatürk bunları davet etmiş,davete 3 gs'li 2 fb'li gelmiş.Atatürk niye fb'liler eksik demiş.Onlarda G.Saray 3-2 kazandı o yüzden paşam demişler.Atatürk de o zaman bende F.Bahçeliyim eşit olduk demiş falan filan.Ya bir kere biraz tarihe merakı olan bilir, Atatürk sağlığı nedeniyle 1927 yılının tamanında İstanbul'a hiç gelmemiş.Bunların hepsi palavra ama adamlar öyle bir gürültü çıkarıyorlar ki sokağa çıkıp sorsan Atatürk hangi takımlıydı diye, %70'i F.Bahçeli der.Herşeye sahipleniyorlar sinir oluyorum.Bizde böyle Atatürk Beşiktaşlı deyip oturuyoruz.Geçen gün D&R'ı gezerken "Atatürk Beşiktaşlı" kitabını gördüm.O yüzden ordan bir kesiti buraya yazdım.Kötü mü yaptım??

"İşkence acılar unutulur. Dik yaşamak iz bırakır hayatta..."

Deniz GEZMİŞ
onurozgen Ofline   Alıntı ile Cevapla