Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-08-2008, 22:01   #1
|RespecT Me|
Banned

|RespecT Me| - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Turkcell Facebook'u cebe taşıdı

Turkcell aboneleri artık istedikleri her an her yerde Facebook'a erişebilecek.

Turkcell'den yapılan açıklamaya göre, aboneler artık istedikleri her an her yerde Facebook'a erişebilecek. Turkcell, Facebook ile yaptığı işbirliği sayesinde bu popüler sitenin mobilden kullanımını kolaylaştırmayı hedefliyor.

ERİŞİM NASIL SAĞLANIYOR?
Turkcell aboneleri, turkcell-im'de "internet" kategorisinde yer alan Facebook linkine tıklayarak ya da Facebook sitesine doğrudan erişebiliyorlar. turkcell-im'e geri dönmek için ise Facebook mobil sitesindeki (m.facebook.com) turkcell-im linkine bir kez tıklamak yeterli.

Cep telefonlarıyla çektikleri fotoğrafları ve videoları MMS ile [email protected] adresine göndererek kolayca siteye yükleyebilecek olan Turkcell aboneleri, ayrıca Facebook'un mobil sitesine girerek arkadaşlarından haberlere, bildirimlere, statü mesajlarına, yeni mesajlara ve duvar ilanlarına da ulaşabilecek.
ARKADAŞLAR SİZLERİ SALAK YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARILI OLAMADIM. FORUM YÖNETİMİNİ ENAYİ YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARAMADIM. SİZDEN DİLENEREK ALDIĞIM REPLERİ FORUM YÖNETİMİ SİLDİ. ŞİMDİ İSE BEN BUNA İSYAN EDİYORUM. BEN BİR MALIM!
Click the image to open in full size.
|RespecT Me| Ofline   Alıntı ile Cevapla