Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-09-2008, 22:24   #3
|RespecT Me|
Banned

|RespecT Me| - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

erkek :
siz bir erkeksiniz ve istatistiklere göre erkekler bayanlardan daha kısa yaşarlar.Sağlıklı BMI :
iyi iş! biliyorsunuz ki, çok yüksek BMI'ye sahip insanlar daha büyük kalp krizi riski taşırlar.
DİKKAT! fiziksel egzersiz yapmıyosunuz :
işte bu kötü... egzersiz, akciğerinizi kuvvetlendirir ve metabolizmayı hızlandırır. dahası; kalp rahatsızlıkları, yüksek tansiyon, kas ağrıları ve damar sertleşmesini azlatır; diyabet ve aşırı kilolara iyi gelir. düzenli spor yapmak sizi formda tutar ve sağlıklı kılar. daha iyi bir görünüşe sahip olur ve daha geç yorulursunuz. bağışıklığınız güçlenir.
DİKKAT! Stres :
Stres sağlığınız için iyi değildir. Çalışmalar, stresin sağlığınıza etkisinin kötü olduğunu kanıtlamıştır.
Sigara kullanmıyorsunuz :
şansı kişilerden birisiniz, böyle devam edin! sigara içenlerin yaşam süresinde önemli bir kısalma olacağı çalışmalarca kanıtlandı.
İçki kullanmıyorsunuz :
Güzel' ara sıra içmek zararlı değildir, eğlence olarak addedilir. günde 5 bardak alkol alan insanlar, bazen alkol alanlardan 10 sene daha erken ölürler.
Kesinlikle 79 yaşına kadar yaşayacaksınız.

55 yılınız kaldı.

ARKADAŞLAR SİZLERİ SALAK YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARILI OLAMADIM. FORUM YÖNETİMİNİ ENAYİ YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARAMADIM. SİZDEN DİLENEREK ALDIĞIM REPLERİ FORUM YÖNETİMİ SİLDİ. ŞİMDİ İSE BEN BUNA İSYAN EDİYORUM. BEN BİR MALIM!
Click the image to open in full size.
|RespecT Me| Ofline   Alıntı ile Cevapla