Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-09-2008, 14:32   #1
|RespecT Me|
Banned

|RespecT Me| - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ermenistan'da Türk basının çilesi...

19. Dünya Kupası Avrupa Elemeleri'nde 5. Grup'ta bugün oynanacak Ermenistan-Türkiye maçı öncesinde Türk basın mensupları adeta akreditasyon çilesi çekti.
Ermenistan'ın başkenti Erivan'a, (A) Milli Takım kafilesiyle birlikte dün gelen Türk spor yazarları, Futbol Federasyonu tarafından kendilerine verilen maç giriş kartlarına rağmen Ermenistan Dışişleri Bakanlığı tarafından ikinci bir medya akreditasyonu yaptırmak zorunda olduklarını öğrendiler.
Ermenistan Dışişleri Bakanlığı, özellikle Türk spor basınına Futbol Federasyonu akreditasyonlarının yeterli olmadığını bildirdi.
Bugün erken saatlerde Ermenistan Dışişleri Bakanlığı'na gelen Türk spor basını mensupları, ikinci bir medya akreditasyonu almak için yaklaşık 5 saat girişimde bulundular. Yaşanan karışıklık dolayısıyla uzun süre bakanlıkta beklemek zorunda kalan gazetecilerden bazıları, ikinci akreditasyonlarını alırken, elde edemeyenlerin yardımına ise federasyon yetkilileri ile birlikte bakanlığa gelen FIFA delegesi yetişti.
Futbol Federasyonu tarafından FIFA'ya gönderilen akreditasyon listesini Ermenistan Dışişleri Bakanlığı'na sunarak uyaran FIFA yetkilisi, sorunun çözülmesini sağladı.
Ermenistan Dışişleri Bakanlığı'ndan gerekli ikinci akreditasyonu alamayan basın mensupları, TSİ 19.00'da başlayacak Ermenistan-Türkiye karşılaşması öncesinde maçın oynanacağı Hradzan Stadı önünde stada giriş belgelerini alacaklar.

ARKADAŞLAR SİZLERİ SALAK YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARILI OLAMADIM. FORUM YÖNETİMİNİ ENAYİ YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARAMADIM. SİZDEN DİLENEREK ALDIĞIM REPLERİ FORUM YÖNETİMİ SİLDİ. ŞİMDİ İSE BEN BUNA İSYAN EDİYORUM. BEN BİR MALIM!
Click the image to open in full size.
|RespecT Me| Ofline   Alıntı ile Cevapla