Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-09-2008, 19:08   #1
|RespecT Me|
Banned

|RespecT Me| - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Liverpool'da sürpriz gelişme

Click the image to open in full size.
Hollandalı forveti Dirk Kuyt, Liverpool'dan ayrılacağını açıkladı.

Liverpool’un Hollandalı forveti Dirk Kuyt, şaşırtıcı itirafında, Liverpool’dan ayrılıp kariyerinin devamını Martin Jol’un Hamburg’unda geçirebileceğini söyledi.

Liverpool’da iki sene geçiren oyuncu, 2010 yılına kadar bulunan kontratına rağmen, Martin Jul’un yönetimindeki Hamburg’a gitme ihtimalinin açık olduğunu belirtti.

Sportsweek’e konuşan Kuyt, “Martin Jol, en iyi Hollandalı çalıştırıcılardan biri ve benimde ileride çalışmak istediğim isim.” dedi.

Sözlerine devam eden Kuyt şunları kaydetti: “Liverpool’da mutluyum. Hamburg da elbette küçük bir kulüp değil. Fakat Liverpool ile karşılaştırılamaz. Benim henüz iki yıllık kontratım var.”

Dirk Kuyt’ın, Gareth Barry transferi için finansını karşılamak için, Rafa Benitez tarafından transfer listesine konulması bekleniyordu.
ARKADAŞLAR SİZLERİ SALAK YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARILI OLAMADIM. FORUM YÖNETİMİNİ ENAYİ YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARAMADIM. SİZDEN DİLENEREK ALDIĞIM REPLERİ FORUM YÖNETİMİ SİLDİ. ŞİMDİ İSE BEN BUNA İSYAN EDİYORUM. BEN BİR MALIM!
Click the image to open in full size.
|RespecT Me| Ofline   Alıntı ile Cevapla