Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-09-2008, 18:52   #1
|RespecT Me|
Banned

|RespecT Me| - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Holosko şoku

Click the image to open in full size.

Beşiktaşımızın Slovak golcüsü Holosko, milli takımdan sakat döndü

Beşiktaşımız, 14 Eylül Pazar günü oynayacağı Trabzonspor maçının hazırlıklarını bugün yaptığı tek antrenmanla sürdürdü. Milli takım kampında bulunan Holosko'nun Slovenya ile Slovakya arasında dün oynanan maçta yeniden sağ ayağını burktuğu ve tedavisine başlandığı öğrenildi. Bu futbolcunun Trabzonspor karşısında oynayıp oynamayacağının Cumartesi günü netleşeceği bildirildi. Türkiye - Belçika maçında forma giyen Gökhan Zan ise takımdan ayrı yaptığı hafif bir çalışmayla günü tamamladı. Teknik direktörümüz Ertuğrul Sağlam, bugünkü antrenmanda oyuncularına dünkü gibi hafif bir çalışma yaptırdı. İlk yarım saati basına açık olan idmanda siyah beyazlı oyuncular top sektirme ve pas çalışması yaptı. Genç teknik adamın hafta başından bu yana yaptırdığı antrenmanlarda oyuncularını zorlamadığı ve sezonun ilk ciddi karşılaşması öncesi oyuncularını stresten uzak tutmaya çalıştığı gözlendi. Sağlam, Shakhtar Donetsk ile oynanan hazırlık karşılaşmasından bu yana taktik veya kuvvet artırıcı çalışmalar yerine, hafif antrenmanlar uyguladı. Genç teknik adamın bu antrenman sistemiyle oyuncularını zorlu maç öncesi futbolcularını stresten uzak tutmaya çalıştığı öğrenildi.
Beşiktaşımız, yarın yapacağı basına kapalı antrenmanla Trabzonspor maçının hazırlıklarını sürdürecek
ARKADAŞLAR SİZLERİ SALAK YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARILI OLAMADIM. FORUM YÖNETİMİNİ ENAYİ YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARAMADIM. SİZDEN DİLENEREK ALDIĞIM REPLERİ FORUM YÖNETİMİ SİLDİ. ŞİMDİ İSE BEN BUNA İSYAN EDİYORUM. BEN BİR MALIM!
Click the image to open in full size.
|RespecT Me| Ofline   Alıntı ile Cevapla