Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-09-2008, 11:52   #1
|RespecT Me|
Banned

|RespecT Me| - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

House'nin kibirli doktoruna rekor fiyat

Click the image to open in full size.

Hugh Laurie, en çok kazanan televizyon yıldızları kervanına katılmaya hazırlanıyor.

İngiliz oyuncunun maaşının, yapımcı şirket Universal Media Studios ile yaptığı bu yeni sözleşmeyle bölüm başına yaklaşık 400 bin dolar artması ya da diğer deyişle yılda 9 milyon doları geçmesi bekleniyor.

49 yaşındaki oyuncunun 2004'te 5 rakamlı olan maaşı 2006 yazında büyük bir artışla bölüm başına 250 bin ile 300 bin doları bulmuştu.

Doktor Gregory House karakteriyle bir tıp dehasını canlandıran Laurie, dizideki rolüyle iki Altın Küre kazanmış ve Emmy ödüllerinde 3 dalda aday gösterilmişti.

Televizyon dizilerinin en çok kazanan diğer oyuncularının başında "CSI: Crime Scene İnvestigation" dizisinin oyuncularından William Petersen geliyor.

Diziden ayrılacak olan Petersen bölüm başına 600 bin dolar kazanıyor. "24" dizisinin oyuncusu Kiefer Sutherland de bölüm başına aldığı yaklaşık 500 bin dolarla en çok kazananlar listesindeki yerini koruyor. (CNNTürk)

ARKADAŞLAR SİZLERİ SALAK YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARILI OLAMADIM. FORUM YÖNETİMİNİ ENAYİ YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARAMADIM. SİZDEN DİLENEREK ALDIĞIM REPLERİ FORUM YÖNETİMİ SİLDİ. ŞİMDİ İSE BEN BUNA İSYAN EDİYORUM. BEN BİR MALIM!
Click the image to open in full size.
|RespecT Me| Ofline   Alıntı ile Cevapla