Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-09-2008, 11:56   #1
|RespecT Me|
Banned

|RespecT Me| - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rüştü şoku

Click the image to open in full size.
Beşiktaşımızın tecrübeli file bekçisi, G.Antep'e karşı forma giyemeyecek

Beşiktaşmızın dün akşam UEFA Kupası 1. tur ilk maçında Metalist Kharkiv ile oynadığı ve 1-0 kazandığı maçın son bölümünde rakibi ile çarpışan Rüştü Recber'in, bugün yapılan kontrolleri sonrası sağ dizinde darbeye bağlı ödem olduğu tesbit edilmişti. Tecrübeli file bekcisi bu sabah Siyah-Beyazlı takımımızın yaptığı antrenmana da sakatlığından ötürü katılamamıştı. Edinilen son bilgiye göre Rüştü'nün sakatlığının ciddi olduğu ve 21 Eylül Pazar günü İnönü Stadı'nda Beşiktaş'ın Gaziantepspor ile oynayacağı Süper Lig mücadelesinde forma giyemeyeceği öğrenilidi. Tecrübeli futbolcu yerine pazar akşamı Siyah-Beyazlı takımın kalesini Hakan Arıkan'ın koruması bekleniyor. Hakan, Gaziantepspor maçında forma giyerse bu sezon ilk kez bir resmi maçta oynamış olacak.
ARKADAŞLAR SİZLERİ SALAK YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARILI OLAMADIM. FORUM YÖNETİMİNİ ENAYİ YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARAMADIM. SİZDEN DİLENEREK ALDIĞIM REPLERİ FORUM YÖNETİMİ SİLDİ. ŞİMDİ İSE BEN BUNA İSYAN EDİYORUM. BEN BİR MALIM!
Click the image to open in full size.
|RespecT Me| Ofline   Alıntı ile Cevapla