Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-10-2008, 21:52   #1
KaRTaLiZMa_19

KaRTaLiZMa_19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Icon15 Isyan!!!!!!!!!!protesto!!!!!

Arkadaşlar ÖZELLİKLE İSTANBULDA OLAN ARKADAŞLARIM!
Gelin Takımımızı Protesto Edelim!
Beşiktaş tAraftarı Olmadan Yapamaz!
Görsün Taraftarına Çektirdiklerini!
Bu Hafta Oynanacak Olan Beşiktaş-Hacettepe Maçına Gitmeyelim!
Anlasınlar Artık Ya!
Gidip Mahalle Takımından 4 yiyolar Geliyolar!
Saha da Aslanlar Gişbi Mücadele Edip Şanssız 4 Gol Yesek Sorun Yok Ama Adam Neredeyse Orta Sahadan Gol Attı!
Beşiktaş Naptı?
2 Kere Kaleciyle Başbaşa Kalan Beşiktaşlkı Futbolcular Yeneceklerinden Eminlerya CÖMERTCE Pozisyonu Rakipe Hediye Ettiler...
Sonuç 4-1!
Gelin Taraftarın Üzüntüsünü Bu Takıma Bildirelim Görsünler!
Sizlerden Ricam PAzartesi Oynanacak Olan Beşiktaş - Hacettepe Maçına Gitmeyin! GÖNDERMEYİN!
Gelin Bu Protestoya ORtak Olun İsyanımızı Görsün Bu Takım Belki O Zaman Akıllanırlar!

Ben Çorum'dayım Belki Bana Hadi LAn ORdan Diceksiniz Ama Elimde Kombine KArtımda Bile Olsaydı Bu Haftaki MAça PROTESTO İçin Gitmezdim BIKTIM ARTIK!

Fenerlilerle Galatalılarla Dalga Geçiyoruz EZİK Diyoruz Adamlara EZİK Dediğimiz Adamlar Taraftarını Paşalar Gibi Rahat Ettiriyo!!
Ama BEŞİKTAŞ??????
Sayısızca Soru İşareti "?"...
Sorumlu Kim "?" Yine Soru İşareti...
Napmak LAzım "?" Yine Soru İşareti.......
Yok Arakadaş Bu Böyle Gitmez..
Biri(BEŞİKTAŞ TARAFTARI) Bu Olaya DUUUR!! Diyecek ve DEMELİDE!
Gelin Bu Protestoya ORtak Olalım...
Sözüm Yalnış Anlaşılmasın Takımımızı Seviyosak Onların Düzelmesi İçin Tepki Göstermeliyiz...
Şimdi Diyecem ki Bu Maça Giden HAİN dir..Yanlış Anlaşılcam..
Hain Ama Nasıl Hain..
Bu MAça Gidecek Olan Adam Takımının Başarısını İstemiyo Demektir!
Bakın Bu Hafta Taraftar Gitmesin Stada Anlasınlar Bi Ondan Sonra Yenilgi Yüzü Görüyolar mı?

Ama Protestoyu Anlatmak Burda Bize Size ve Tüm Beşiktaşlılara Düşüyor Hadi Arkadaşlarım KArdeşlerim Gelin El Ele Verelim Bu Yazdıklarımı Tüm Beşiktaşlılarla Paylaşalım Ve Bu Takımı Adam Etme de İlk Adımı Atalım....

Saygılarımla..