Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-10-2008, 23:31   #24
R€D-D€V!L-1903
junior-1903

R€D-D€V!L-1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

şimdi sormak lazım madem bu kadar istikrar yanlısıydık neden 14 sene oldu senin süren doldu ... dendi neden bizi şampiyon yapan şuanda & 90 beşiktaşlıların istediği lucescuyu getiren bir başkanı serdar bilgiliyi kovduk hatta kovmadık rezil ettik anasına bacısına sövdük madem istikrar yanlısydık adama küfür etmeseydik gitmeseyi luce kalsaydı bu taskım 4 senede en az 1 -2 şampiyonluk alırdır ? ne oldu şimdi ? ne değişti neden birden bu durumlara geldik çarşı büyüktür çarşı kapandığı gün ben geri açılcak demiştim çarşılı cok tanıdıgım var ama çarşı bu değil çarşı eski kimliği kaybetti çarşı ruhunu kaybetti çarşı gücünü kaybetti biz bu değiliz biz nasıl bu hale geldik şimdi bunun tek nedeni var bunu ilk ve son kez söylüyorum SÜLEYMAN SEBAYI GÖNDERDİNİZ SERDAR BİLGİLİYİ GÖNDERDİNİZ diyenler için bu sefer biz karışmıyoruz çarşı bu işe karışmayacak diyenler bu yüzden bu yönetime beşiktaşımızı maruz bırakanlar YETER BU KADAR BÜYÜKLÜK GÖSTERDİĞİNİZ YETER BU KADAR BEKLEDİĞİNİZ 1000 KİŞİNİN HIRSI YÜZÜNDEN MİLYONLARCA BEŞİKTAŞLIYA ÇEKTİRDİĞİNİZ YETER ARTIK NASIL KOSKOCA SEBAYI YOLLADINIZ NASIL SERDAR BİLGİLİYİ YOLLADINIZ YOLLAYIN ARTIK YILDIRIMIDA bunun bir çok yolu var ki bunları en iyi büyüklerimiz bilir .... artık iş çığrından cıktı bu senede şampiyonlugu kaybedersek herşey biter büyük takımlık falan lütfen biran önce el atın şu denizli falan gelmeden gösterin büyüklüğünüzü