Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-10-2008, 20:31   #1
mypatxah
alayına gider

mypatxah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Icon16 Denizli: Hayatımın imzası

Denizli: Hayatımın imzası
Beşiktaş'ın yeni Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Kartalhaber.com Genel Yayın Yönetmeni Erce Kaftan'a konuştu
Click the image to open in full size.
Beşiktaş'ta Ertuğrul Sağlam'ın istifasının ardından göreve getirilen Mustafa Denizli Erce Kaftan'a çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Denizli, ''Ben büyük hedeflerin insanıyım. Hayatım boyunca tüm işlerime bu pencereden baktım.Hedefi olmayan bir kulüpte hiçbir zaman çalışmadım.İdeallerimi hep üst düzeyde tuttum.Bu da bana hayatımda hep başarıyı getirdi'' dedi.

Tecrübeli teknik adam şöyle devam etti:

''Beşiktaş'a gelmemin en büyük nedeni bir Beşiktaş taraftarı olarak tüm Beşiktaşlıların özlediği Beşiktaş'ı oluşturmak.
Bu imza benim hayatımın imzası.Ben Altay forması giyerken en büyük idealim Beşiktaş forması giymekti.''

Denizli, '' Bakın size küçük bir anımı anlatmak istiyorum. O zamanlar Altay genç takımında oynuyorum. Beşiktaş-Altınordu maçı vardı.Ben idmana gitmeyip Beşiktaş-Altınordu maçını izledim.Beşiktaş için idmandan kaçtım.Daha sonra idmana gittiğimde hoca beni kadro dışı bıraktı. Beşiktaş sevgisi için kadro dışı kalmayı göze almıştım'' şeklinde konuştu.

Denizli iddialı açıklamalarla da yaptı:

''Şimdi bir Beşiktaşlı olarak bu büyük camianın içerisinde bulunmak ben de tarifi olmayan bir duygu oluşturdu.
Vatandaş Mustafa Denizli, taraftarın ne istediğini biliyor,takımın ne istediğini ne gibi ihtiyaçları olduğunu biliyor.
Ben buradan taraftarlara şunu vaad ediyorum. Artık, bundan sonra Beşiktaş gibi Beşiktaş izleyecekler.Camia olarak elele verip Beşiktaş'ımızı büyük hedeflere ulaştıracağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.

Click the image to open in full size.
mypatxah Ofline   Alıntı ile Cevapla