Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-10-2008, 14:31   #1
|RespecT Me|
Banned

|RespecT Me| - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tottenham'da beklenen oldu...

Tottenham'da beklenen oldu...

Click the image to open in full size.

Premier Lig'de Tottenham Hotspur'un çalıştırıcısı Juande Ramos'un görevine son verilirken, yerine Harry Redknapp getirildi.
Tottenham Hotspur Kulübü'nün Spor Direktörü Daniel Comolli'nin, İspanyol Ramos'un görevine, kulübün sezona kötü başlaması nedeniyle son verdiği iddia edilirken, Ramos'tan boşalan koltuğa, İngiliz Redknapp'in oturacağı bildirildi. Redknapp, Sky Sports News'e yaptığı açıklamada, kulüp ile anlaştığını doğrularken, ''Spor hayatıma veda etmeden önce böylesine büyük bir takımı çalıştırmak, benim için güzel bir fırsat'' dedi. Premier Lig'de çıktığı 8 maçta elde ettiği 2 puanla en alt sırada bulunan Tottenham Hotspur, Ramos göreve geldiğinden bu yana ilk kez bu kadar kötü sonuçlar aldı.
Teknik direktörlük kariyerine Bournemouth kulübünde başlayan 61 yaşındaki Redknapp, West Ham United, Portsmouth ve Southampton kulüplerini de çalıştırdı.

ARKADAŞLAR SİZLERİ SALAK YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARILI OLAMADIM. FORUM YÖNETİMİNİ ENAYİ YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARAMADIM. SİZDEN DİLENEREK ALDIĞIM REPLERİ FORUM YÖNETİMİ SİLDİ. ŞİMDİ İSE BEN BUNA İSYAN EDİYORUM. BEN BİR MALIM!
Click the image to open in full size.
|RespecT Me| Ofline   Alıntı ile Cevapla