Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-10-2008, 14:37   #1
|RespecT Me|
Banned

|RespecT Me| - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Icon16 30 . Kıtalararası Avrasya Maratonu yapıldı.

Click the image to open in full size.

30 . Kıtalararası Avrasya Maratonu kapsamında gerçekleştirilen 15 kilometrelik koşuyu erkeklerde Selim Bayrak, bayanlarda ise İngiliz Helen Southcott birinci bitirdi.

Erkeklerde Selim bayrak, 43.59'luk derecesiyle birinci, Kenyalı Kiprotich Yegon 44.01'lik derecesiyle ikinci, Etiyopya'dan Bazu Worku ise 44.14 ile 3. oldu.

Bayanlarda ise İngiliz Helen Southcott, 49.13'lük derecesiyle birinci, Romanya'dan Luminita Talpos 50.34'lük derecesiyle ikinci, Kenya'dan Lydia Njeri Mathathi de 50.47'lik derecesiyle 3. sırada tamamladı.

Bu arada, bayanlarda yarışan Türk atlet Türkan Erişmiş 53.37'lik derecesiyle 6. olurken, yine Türk atlet Birgül Özcan da 55.17'lik derecesiyle 8. sırada bitiş çizgisine ulaştı.

Öte yandan, erkeklerde de Etiyopya adına yarışan milli atlet Elvan Abeylegesse'nin kardeşi Dereje Abeylegesse yarışı, 45.16'lık derecesiyle 7. sırada tamamladı.

ARKADAŞLAR SİZLERİ SALAK YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARILI OLAMADIM. FORUM YÖNETİMİNİ ENAYİ YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARAMADIM. SİZDEN DİLENEREK ALDIĞIM REPLERİ FORUM YÖNETİMİ SİLDİ. ŞİMDİ İSE BEN BUNA İSYAN EDİYORUM. BEN BİR MALIM!
Click the image to open in full size.
|RespecT Me| Ofline   Alıntı ile Cevapla