Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-10-2008, 12:49   #1
RamesooN
Hayatın Anlamı Siyaz Beyazdı

RamesooN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ahmet Çakar canlı yayında çıldırdı !

Click the image to open in full size. Show TV'de yayınlanan 6 Pas programında tam bir Ahmet Çakar fırtınası yaşandı.
28 Ekim 2008 Salı 11:57

Eski hakem ve futbol yorumcusu Çakar Show TV'de yayınlanan 6 Pas programında, Fırat Aydınus'a tepki gösteren Arda Turan'a canlı yayında köpek benzetmesi yaptı..

İnternethaber.com'un haberine göre Show TV'de yayınlanan 6 Pas programını izleyenler şoke oldu. Eski hakem Arda'ya kavgada bile söylenmeyecek laflar etti.

6 Pas'ın final programı olmasından mı bilinmez Çakar, coştukça coştu. Yayından kalkacak olan programda giderayak ağzına geleni saydı.. İşte olay sözler:

“Benim kart göstereceğim futbolcu Karabaş gibi yanıma gelecek. Ben kart göstermek için düdük çalarsam ve futbolcu arkasını dönüp giderse o benim için köpektir. Gelmezse o futbolcuyu soyunma odasına gönderirim..”

Çakar'ın eleştirileri bununla sınırlı değildi elbette. Oğuz Sarvan ve Skibbe'de sivri dilden nasiplendi.

Çakar, Galatasaray Teknik Direktörü Skibbe için de ’erkek dadı’, ‘hırsız’, ‘utanmaz’, ‘rezil’ ifadelerini kullandı.

Çakar'ın ağr hakaretlerinden nasibini alan son isim ise MHK Başkanı Sarvan oldu. Çakar Sarvan'a ’omurgasız' dedi.
RamesooN Ofline   Alıntı ile Cevapla