Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-10-2008, 14:11   #1
|RespecT Me|
Banned

|RespecT Me| - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ljungberg'in tercihi Amerika

Click the image to open in full size.
Fredrik Ljungberg, futbol kariyerini Birleşik Amerika Futbol Ligi'nde sürdürme kararı aldı.

İsveç futbolunun önemli isimlerinden eski Arsenalli Fredrik Ljungberg, futbol kariyerini Birleşik Amerika Futbol Ligi'nde (MLS) kararı aldı.

Geçtiğimiz yaz İngiliz ekibi West Ham United'la yollarını ayırdıktan sonra hiçbir takımla anlaşmayan İsveçli yıldız futbolcu Fredrik Ljungberg, ünlü İngiliz futbolcu David Beckham'ın da top koşturduğu MLS'yue transfer oldu. Ljungberg, MLS takımlarından

MLS takımlarından Seattle Sounders FC'yle anlaştı. Haber, kulüp başkanı Joe Roth tarafından da doğrulandı.

Kariyerine 1994 yılında Halmstads BK takımında başlayan ve 4 yıl sonra Arsenal'e transfer olan Ljungberg, 9 yıl İngiliz ekibinde forma giydi.
Arsenal'le 216 maça çıkan Ljungberg 46 gole imza attıktan sonra şansını 1 sezon da bir başka İngiliz ekibi West Ham United'da denedi ancak
takımla anlaşamayınca kulüpten ayrıldı.

ARKADAŞLAR SİZLERİ SALAK YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARILI OLAMADIM. FORUM YÖNETİMİNİ ENAYİ YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARAMADIM. SİZDEN DİLENEREK ALDIĞIM REPLERİ FORUM YÖNETİMİ SİLDİ. ŞİMDİ İSE BEN BUNA İSYAN EDİYORUM. BEN BİR MALIM!
|RespecT Me| Ofline   Alıntı ile Cevapla