Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-11-2008, 10:00   #1
|RespecT Me|
Banned

|RespecT Me| - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Leverkusen 2-0'ı çok seviyor

Bundesliga'da haftanın açılış maçı yükseliştiki iki takımı karşı karşıya getirdi.

Click the image to open in full size.

Wolfsburg'u konuk eden 2. sıradaki Leverkusen, üstüste 4. maçından da 2-0'lık galibiyetle ayrıldı ve maç fazlasıyla zirveye yükseldi.

Hafta içinde Werder Bremen deplasmanından 2-0'lık galibiyetle dönen Leverkusen, Wolfsburg karşısında ilk yarıda gol bulamadı. Ancak ikinci yarıda Barnetta'nın sürüklediği ekip, çok daha etkili oldu. 57. dakikada İsviçreli yıldız, takımını 1-0 öne geçirirken, 65. dakikada Kiessling'in attığı 2. golün de asistini yapan isim olarak yıldızlaştı. Kalan 25 dakikada başka gol olmadıı ve Leverkusen sahadan 2-0'lık galibiyetle ayrıldı. Frankfurt, Köln ve Bremen'den sonra Wolfsburg'u da 2-0'la geçen Kırmızı siyahlılar, 24 puanla zirveye yükseldi. Wolfsburg ise 16 puanda kaldı.

ARKADAŞLAR SİZLERİ SALAK YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARILI OLAMADIM. FORUM YÖNETİMİNİ ENAYİ YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARAMADIM. SİZDEN DİLENEREK ALDIĞIM REPLERİ FORUM YÖNETİMİ SİLDİ. ŞİMDİ İSE BEN BUNA İSYAN EDİYORUM. BEN BİR MALIM!
Click the image to open in full size.
|RespecT Me| Ofline   Alıntı ile Cevapla