Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-11-2008, 22:06   #1
Asi Ruh
ÇUKUROVA KARTALI

Asi Ruh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İstanbul'da elektrik kesintisi

İstanbul - Beyoğlu ve Güngören'de 22-30 Kasım tarihleri arasında elektrik kesintisi uygulanacak.

Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş'den yapılan yazılı açıklamaya göre, kesinti programı şöyle:

Beyoğlu'nda 23 Kasım'da 08.00-17.00 saatleri arasında; Katip Mustafa Çelebi Mahallesi Taksim İlkyardım Hastanesi, Maç, Ağayısebil, Liva, Ağa Hamamı sokaklar, Taksim İlköğretim Okulu, Baltacı Çıkmazı ve Lapa Çıkmazı sokaklar ile civarı.

Güngören'de 09.00-17.00 saatleri arasında olmak üzere, 22 Kasım'da; Aydede Sokak, Malazgirt ve Gaziosmanpaşa caddeleri, Taşlık, İstiklal, Sipahi, Zafer, Pertevpaşa, Polat ve Yeşilyurt sokaklar, A. İpekçi ve Karadeniz caddeleri ile civarı,

24 Kasım'da; Lalezar Sokak, Uçak Caddesi, Hanzer, Kahraman, Erguvan ve Yamaç sokaklar ile Eski Londra Asfaltı ve civarı,

26 Kasım'da; Sarmaşık, Zeytinlik, Yücel, Hanzer, Kahraman, Gelincik ve Çukurova sokaklar, Posta Caddesi, Cevizli Kaya, Taşlık ve Sarmaşık sokaklar ile civarları,

29 Kasım'da; Özşah Örme,

30 Kasım'da; Bağlar Caddesi, Giray Nakış, Gimpa Market, Alsoy Triko, Rezaki, Hisar ve Sergi sokaklar, Bağlar Caddesi, Tezel Sokak ve civarı.