Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-12-2008, 13:13   #3
tyfree

tyfree - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

*İşte Öyle Birşey...

Seni düşündüm dün akşam yine kafam güzeldi içmiştim yine sonra kendimi düşündüm durdum ölesim geldi senin uğruna hani Dolmabahçe'de yürürken hani fenerbahçeye koyarken işte öyle birşey

*Semtimiz erkek semti...

Semtimiz erkek semti aşık eder herkesi üzerimden eksilmesin bayrağımın gölgesi işte biz kötü günde hep omuzomuzayız övünmek gibi olmasın biz Karakartallıyız

*Bu sevda bitmez hasret bitmez...

Bu sevda bitmez hasret bitmez isteyene gider hiç farketmez bu alemde Çarşı herkese karşı Allah affeder Çarşı affetmez

*Omuz Omuza...

Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin

*Hindi Baba...

Bir baba hindi hey allah olaydı şimdi hey allah pilavda zerde hey allah 4 hafta sonra burdayız hey allah allah allah...

*Beşiktaşım Benim Biricik Sevgilim...

Beşiktaşım Benim Biricik Sevgilim Söyle Senden Başka Kimim Var Benim Seninle Ağlarım Seninle Gülerim Söyle Senden Başka Kimim Var Benim

*Beşiktaşım Sen Çok Yaşa...

Beşiktaşım Sen Çok Yaşa Canım Feda Olsun Sana Hiçbirşeye Değişilmez Senin Sevgin Bu Dünyada

*Bir İki Üç Gol Yetmez Dört Beş Altı Olsun...

Bir İki Üç Gol Yetmez Dört Beş Altı Olsun Metin Ali Feyyaz Koysun Beşiktaşım Şampiyon Olsun

*Karakartalsın Göklerde Uçarsın...

Karakartalsın Göklerde Uçarsın 97 Yıldır Yaşarsın Çekemeyenler Kıskananlar Çatlasın Bir Allahım Birde Sen Varsın

*Yalanmış Anladım Başka Sevgiler...

Yalanmış Anladım Başka Sevgiler En Tatlı Sevgiler Senleymiş Meğer Şampiyon Olmadan Ölürsem Eğer Kefenim Siyahla Beyaz Olsun

*Ne Cimbombom Nede Fener...

Ne Cimbombom Nede Fener Bu Kalpler Hep Seni Sever Sen Yensende Yenilsende Bu Taraftar Hep Seninle
Yüklemek için tıklayınız

*Ne Trabzon Ne Fenerbahçe Nede Galatasaray...

Ne Trabzon Ne Fenerbahçe Nede Galatasaray lalaylaylay Şampiyonluk İçin Engelleri Aş Haydi Bastır Şanlı Beşiktaş

*Efsane Yazdın Tarihe Beşiktaş...

Efsane Yazdın Tarihe Beşiktaş Aşık Olduğum Renklerinle Beşiktaş Efsane Yazdın Tarihe Beşiktaş Aşık Olduğum Renklerinle Beşiktaş Ölüm Olsa Dönemeyiz Bu Yoldan Canım Feda Olsun Sana Beşiktaş Ölüm Olsa Dönemeyiz Bu Yoldan Canım Feda Olsun Sana Beşiktaş

*Kartalım Kartalım Haydi Bastır Şanlı Kartalım...

Kartalım Kartalım Haydi Bastır Şanlı Kartalım Sen Siyah Sen Siyahla Beyazsın Bu Alemde Kralsın

*Sen Şampiyon Olmasanda Kupaları Almasanda...

Sen Şampiyon Olmasanda Kupaları Almasanda Milanada Koymasanda Seviyoruz İşte Varmı Diyeceğin Seviyoruz İşte Varmı Diyeceğin

*Beşiktaşsın Sen Bizim Canımız...

Beşiktaşsın Sen Bizim Canımız Siyahla Beyaz Akar Kanımız Seviyoruz Seni Canı Gönülden Beşiktaşsın Sen Bizim Canımız

*Ne Fener Ne Cimbombom Nede Trabzon...

Ne Fener Ne Cimbombom Nede Trabzon Bu Sene Sensin Şampiyon Ne Fener Ne Cimbombom Nede Trabzon Bu Sene Sensin Şampiyon Ölümüne Ölümüne Ölümüne Karakartal Ölümüne Ölümüne Ölümüne Karakartal