Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-02-2006, 14:39   #1
xarizma

xarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Okan Koç, ''Beşiktaş'ta tek sorunum Demirören'le''

Ankaragücü'nün yeni transferi Okan Koç, Beşiktaş'ta tek sorununun başkan Yıldırım Demirören olduğunu söyledi.
Click the image to open in full size.
Okan Koç, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Beşiktaş'ta olduğu dönemde teknik direktör Tigana'nın kendisini izlemek istediğini, ancak başkan Yıldırım Demirören'in buna izin vermediğini belirterek, ''Beşiktaş'ta tek sorunum Yıldırım Demirören ile. Ben profesyonel futbolcuyum ve oynamak isterim. Ama benimle sorununun ne olduğunu da bilmiyorum. Eğer yönetim değişirse yeniden Beşiktaş'ta oynamak isterim'' diye konuştu.
Sezon sonuna kadar Ankaragücü forması giyeceğini hatırlatan Okan Koç, şunları söyledi:
''Ankaragücü ile 1 yılı opsiyonlu 1.5 yıllık sözleşmem var. Eğer bu sezon oynamasaydım biterdim. Bu nedenle Ankaragücü'ne geldim. Ama sezon sonunda oynamayı düşünmüyorum. Çünkü daha 23 yaşındayım. Ankara'daki bir takımdan milli takıma gitme şansım yok. Ama büyük takımlardan birinde 2-3 maç kendini göstersen, Avrupa'ya bile gidersin. O takımlarda gözönünde oluyorsun.'' Okan Koç, Galatasaray'a gitmeden önce Trabzonspor ile anlaştığını ifade ederek, ''Başkan Nuri Albayrak beni çağırdı, anlaştık. Ama Galatasaray olayı olunca gitmek istemedim. Bu başıma gelenlerden sonra ise Trabzonspor'a gitmediğime çok pişman oldum'' diye konuştu.
xarizma Ofline