Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-12-2008, 21:42   #4
MeHLiKa
BeŞiKtAşKımM..

MeHLiKa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İyi ,güzel, hoş adamlar araştırma yapıp istatistik çıkarmışlar..Doğru veya yanlış..Yapılan kıyaslamalar bana aşırı derecede anlamsız geldi..Tamam bu kıyaslamaları da kabul edip birşeyler söylemek istiyorum..Doktorun maaşıyla (yasadışı yollardan alınan ücretleri saymadan )imamın maaşı arasında uçurum var..Bunları yazmamışlar..Kütüphane ve Kuran kursları kıyaslanmış..Tam bir komedi..Kuran kurslarını birçoğu bazı tarikatler tarafından ve hayırseverlerin parasıyla inşa edilmiş yerler..İnsanları bu denli cahil eden Kuran kursları mı??Devletinde kütüphanenin çok az sayıda olması kimin ayıbı müslüman hayırseverlerin mi..en basitinden örnek veriyorum..Yaşayan en büyük Türk şarimizi geçtiğimiz aylarda kaybettik..Bunun üzerine hangi gazate adam gibi yazı yazmış..Laik geçinen bir gazate alakasız yabancı bir sanatçı(!) için tammsayfa ayırırken Fazıl hüsnü Dağlarca için bir paragrafı çok görmüş..Senin aydınına verilen değer bu..Ve bu durum açılan Kuran kurslarıyla açıklanamaz herhalde..Diyanet işleri bakanlığı diğer bakanlıklarla kıyaslanmış..Bu tamamen siyasi..Diyanet işlerine para aktarılmasının sebebi laikliği elde tutmak tarikatlere bırakmamak doğru bir davranış..Bu arada neden sağlık bakanlığının üzretleri yok..E tabii işlerine gelmez o kadarı..

Üşenmeyip cami başına düşen kaç kişi var diye yazmışlar ya..Cuma ve bayram namazlarında,yer bulamadığı için karda kışta sokaklara gazete serip namazlarını kılan insanları istatiğe dökmemişler..Sebep__?Cemevi ve cami kıyaslaması da saçma olmuş.. O zaman onlarda hayırseverlik yapsınlar..Allah Allah..
Bitmeyecek sevdan...

/▌\
/ \

/▌\
/ \Siyah!

/▌\
/ \ Beyaz!

/▌\
/ \ Hep Seninleyiz!

☻/
/▌Beşiktaş!:)
MeHLiKa Ofline   Alıntı ile Cevapla