Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-02-2009, 00:34   #1
Mehmet

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Icon14 Böyle Bir Taraftar Beklemiyordum

''Böyle taraftar beklemiyordum!''

Beşiktaş'ın Bundesliga ekibi Schalke 04'ten transfer ettiği Fabian Ernst İstanbul'a geldi.. Havaalanında taraftarların yoğun ilgisiyle karşılaşan Alman futbolcu, transfer teklifini düşünmeden kabul ettiğini söylerken, "Çok mutluyum. Böyle bir taraftar beklemiyordum" dedi..

Alman futbolcu, kulüp başkanı Yıldırım Demirören ve kulüp genel sekreteri Kenan Öner ile birlikte, özel bir uçakla Atatürk Havalimanı'na indi.

Havaalanında 250 kişilik taraftar grubu tarafından coşkuyla karşılanan Ernst, şaşkınlığını gizleyemedi ve şu açıklamayı yaptı: "Çok mutluyum. Böyle bir taraftar beklemiyordum açıkcası. Hedefimiz şampiyonluk. Beşiktaş çok büyük bir kulüp. İnanıyorum bunu beraber başaracağız. Beşiktaş'la hazırlık maçı oynadık. Çok iyi buldum, umarım hadeflerimize ulaşırız. Beşiktaş çok büyük bir kulüp teklif geldiğinde hiç düşünmedim kabul ettim. Buraya sportif anlamda başarılı olmaya geldim" dedi.

Açıklamasının ardından 28 numaralı formayı giyen yıldız oyuncu, taraftarların omuzunda kendisini bekleyen araca gitti.

Atatürk Havalimanı'ndan kalacağı otele hareket Ernst, yarın sağlık kontrolünden geçecek.

Kaynak : Ajanspor

KayıpKentinYakışıklısı.
Mehmet Ofline