Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-03-2009, 23:26   #1
carsialayinakarsi
Banned

carsialayinakarsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Angry Ergun Gürsoy: "Beşiktaş Fakir Edebiyatı Yapıyor"

"BEŞİKTAŞ FAKİR EDEBİYATI YAPIYOR"
"Şampiyonluklarımız çalındı diyorlar... Yalan! Beşiktaş’ın o fakir edebiyatı her zaman vardır. Ne bileyim, şerefli ikincilikler gibi, bilmem ne bilmem ne! Bunlar hikaye, bunları geçelim... Bunlar fakir edebiyatı, hoş şeyler değil. Öküz altında buzağı aramak hiç kimseyi ileri götürmez, bir basamak yükseltmez aşağı çeker insanı... Bu iş bir yarış, bu maratonun sonunda ipi kim önde göğüslerse başarıyı o elde eder, millet alkışlar. Yenilen, öbür sene için uğraşmaya başlar. Yani böyle ufak tefek konuşmalar hoş değil. Zaten benim olduğum dönemde ben anında cevabını vermişimdir onlara. Olmadığım dönemlerde belki yanlarına kaldığı olmuştur.

Lafa bak! Araba almışsın, getirmişsin. Taş devrinde mi yaşıyoruz bunlar nedir yani! Neymiş teşvik verilmiş bilmem ne... Bana kimse cesaret edip de bunu soramadı. Bana ne rakiplerim, ne zamanın federasyonu birşey diyemedi... Mühim olan insan gibi yarışmanı yaparsın. Bu takım ondan sonra şampiyon kulüplerde ilk dörde kaldı. Bir sene sonra oldu bu. Demek ki bu takımda bir güç vardı. O zamanlar bunu söylerken namağlup ikinci olmuş Galatasaray’ın hakkının yendiğini neden kimse söylemiyor. Bıraksınlar bu işleri."

Konu carsialayinakarsi tarafından (19-03-2009 Saat 00:11 ) değiştirilmiştir..
carsialayinakarsi Ofline   Alıntı ile Cevapla