Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-03-2009, 20:21   #1
ÖLÜMÜNEBJK
Dişi Kartal

ÖLÜMÜNEBJK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Icon14 26. hafta geldi!

Beşiktaş´ın puan kaybettiği günlerde, “26. haftada görüşürüz” diyen?Denizli haklı çıktı... 2009 yılında bileği bükülmeyen Kara Kartal, ligdeki iddiasını kanıtladı

Sivas maçını da kazasız geçtiler
100.Yıl’daki şampiyonluğun ardından ligde bir türlü mutlu sona ulaşamayan Beşiktaş, bu sezon büyük hedefe emin adımlarla ilerliyor... Özellikle ligin ikinci yarısında büyük çıkış yakalayan Siyah-Beyazlılar, 2009 yılında geride kalan yaklaşık 3 aylık periyotta mağlubiyet yüzü görmedi. Sivasspor deplasmanında da başarılı bir oyun sergileyen ve Fenerbahçe ile Galatasaray’ın mağlubiyetle ayrıldığı 4 Eylül Stadı’ndan 1 puan çıkaran Kartallar, zorlu bir virajı kazasız atlattı.

Ezeli rakipler İnönü’ye gelecek
Özellikle yeni transfer Yusuf’un da takıma ayak uydurması ve yenilmezlik serisinin sürmesi, 2003’ten bu yana şampiyonluk sevinci yaşayamayan Beşiktaşlılar’ı umutlandırdı. Fikstür olarak rakiplerine göre ciddi bir avantajı bulunan Siyah-Beyazlılar, Fenerbahçe ile Galatasaray’ı İnönü Stadı’nda ağırlayacak. Bilindiği gibi teknik direktör Mustafa Denizli, 26. haftada Beşiktaş’ın ligin zirvesinde olacağını iddia etmişti

Click the image to open in full size.
ÖLÜMÜNEBJK Ofline   Alıntı ile Cevapla