Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-03-2009, 01:06   #2
kartalim_

kartalim_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Maça çok iyi başlamıştık aslında, 30. dk'ye kadar çok iyi oynadığımızı da düşünüyorum, ama sonraki 60 dk'de adamlar sazı aldı eline, sonra da çalmaya başaldılar...Ama o 30 dk içinde çok net bi pozisyonu harcadık biz Nihat'lan, onu yazmalıydı Nihat ama olmadı, sonra da Semih kaçırdı...Onların oynadığı 60 dk'de ise öyle net bi pozisyonları olmadı bence, savunmada hata yapmadık fazla, Torres-Villa ikilisini durdurmayı başardık, onlardan korkmuştuk o kadar ama ilginçtir golü bir savunma oyuncusundan yedik...Puan çıkarabilirdik bu zor deplasmandan belki ama olmadı, Emre-Arda-Tuncay-Nihat dörtlüsü vasatın üzerine çıkamayınca hücumda bazı sorunlar yaşadık...Yine de sağlık olsun, rakibimiz Dünya'nın en iyisiydi, bugünde oldukça iyilerdi, herzamanki gibi pas manyağı yaptılar rakibi, açıkçası bunlar karşısında top oynamak istemem, deliye döner adam valla...Bide Ramos'a gıcık oldum, adam motorla mı çalışıyor ne anlamadım gitti, ben yoruldum onu izlerken onda tık yoktu, ne adammış öle...
Her şeye rağmen takımı kutluyorum, Terim'i de böylesine cesur bir kadro sahaya sürdüğü için kutluyorum, ama yaptığı değişiklikleri doğru bulmuyorum, Semih çıktıktan sonra top tutamadık ileride, Arda-Tuncay ikilisinden biri çıksaydı daha iyi olurdu bence...
Umarım burda yenebiliriz boğaları, burdan ümitliydim aslında, ama İstanbul'da bu kadar ümitli değilim nedense...Hayırlısı artık...