Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-04-2009, 21:12   #3
kartalim_

kartalim_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bu zor maçı kazanmasını bildik...Maçın kısır geçeceğini düşünüyorduk, karşımızda savunma yapmaktan başka bi iş yapmayan bir takım vardı çünkü...Aslında bu en az gol yiyen takıma bugün 5 atabilirdik, ama Bobo bugün hiç gününde değildi, inanılmaz goller kaçırdı...Şimdi o golleri Bobo değil de Nobre kaçırsa bugün Nobre'ye neler denmişti acaba....Gerçi bu maçta Nobre'yi de beğenmedim, forvetlerimiz iyi olmayınca 1-0'lık skor normal onun için, rakip 10 kişi de olsa...Maçın adamları da Panzerimiz Ernst ve tüm eleştirilere rağmen Yusuf'tu bana göre...Bu maçta Yusuf'un iyi oynayacağını ve skora etki edeceğini düşünüyordum, nitekim maçı kazandıran da o oldu bize...Delgado yoksa Yusuf var yanii, baktığımız zaman eksiği de yok bence, performans olarak en azından...Ernst'te herzamanki gibiydi, her şeyi yaptı, perfect adam...Bobo, Serdar ve sahada varlığıylan yokluğu ! belli olmayan Cisse de vasatı aşamayanlardı...
Fazlada abartmaya gerek yok bu maçı, kazanmamız gereken maçı kazandık, puan kaybı olmamalı zaten artık, en azından İnönü'de, bu muhteşem taraftarın önünde...