Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-04-2009, 19:14   #1
ibrahm
ηαğмαℓυρ тєк şαмριуση

ibrahm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rumen Yıldız Ameliyat Oldu

İtalya Serie A'da 4. lük mücadelesi veren Fiorentina'da, en büyük gol silahlarından Rumen Milli futbolcu Adrian Mutu'nun bıçak altına yattığı ve sezonun bu kritik bölümünde takımını yalnız bırakacağı açıklandı.
Geçtiğimiz hafta 2010 Dünya Kupası elemelerinde Sırbistan'la oynanan maçta sakatlanan 30 yaşındaki futbolcunun, Roma'daki Villa Stuart kliniğinde doktor Pierpaolo Mariani tarafından artroskopi ameilyatına girdiği açıklandı.

Fiorentina kulübünün resmi internet sayfasından yapılan açıklamada, sol diz menisküsündeki problemden dolayı bıçak altına yatan golcü futbolcunun 30 ile 40 gün arasında sahalardan uzak kalacağı bildirildi.

Bu sezon 19 Serie A maçında 13 kez fileleri havalandıran tecrübeli futbolcu ise yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"Sol dizimdeki problemden dolayı belli bir süredir çektiğim acılar beni artık durdurdu. Bu sezon yüzde 20 fit durumda olmama rağmen takımıma birçok maçta yardımcı oldum.

En yakın zamanda iyileşip takıma dönmek ve sezonun bu önemli bölümünde katkı yapmak istiyorum. Gerçek Mutu olarak geri döneceğim için de bu aranın iyi olacağını düşünüyorum."

...::Prison Break Fan Club::...
ibrahm Ofline   Alıntı ile Cevapla