Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-04-2009, 17:59   #10
joyjoy

joyjoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

komutan temel ı cagrıyo oglum temel duşman askerı arkdan gelse naparsın vururum komutanım önden gelse naparsın vururum komutanım sagdan gelse naparsın vururum komutanım soldan gelse naparsın temel sınırlenır komutanım bu memleketın tek askerı benmıyım .....

temel pılot olmus helıkopter kunlanıyo ılk ucus Fransa ya Parıs hava limanı kule ıznı ver inicem dıyor temel kulede normal olarak yerını bıldır kaptan dıo temelde salakmısınz on koltukda oturoyum der ...

Temel yolda yururken adamın bırıne takar kafayı abı sen japonmusn adam hyır degılm der 2 dakıka snra yıne sorar temel abu sen japonmusun adam gene degılım der 2 dakıka snra temel yıne sorar abu sen japonmusun adam evet japonum der temelde hmm hıc benzemıosun :=))..

Temel kulustur bı 124 ıle yolda gıderken son model bı arabaya bı vuruyuo adam ınıo asaga abı sen zengınsn ben fakır ıdare et nolur yanlıslıkla oldu adam tamam dıo bı ıkı dakıka snra temel yıne vuruyo temel abı ıdare et frenlere bulamadım dıo adam yıne affedıo 100 metre ılerde kırmızı ısıkda temel yıne aynı adama vuruyo adam alıyo levyeyı elıne tam kapıdan cıkıcak temel camı acıo abe benım ben :=))
temel almanyada trafık polısı oluyo koca gun kımseye ceza yazmıo tam aksam oluyo bı bısıkletlı bırını durduyo ceza yazıcak adam dıokı ben papazım bı omzumda ısa bı omuzumda meryem ana var dıo temelde dıokı sımdı ananı belledum bı bısıklete üç kişi bınıyosunuz :=)))

temel otuyo dursunla temel dıo cok ıyı ınglzce ogrendım dursun dıokı cagır bakayım su turustı temel hemen atlıyo hey came hear dursun sasırıo vay anasını nasıl ogendı felan bu seferde dıokı temel yolla onu geldıgı yere temel hemen gecıyo karsı tarafa yıne hey came hear :=))