Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-08-2006, 12:01   #1
SESENOUMA

SESENOUMA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Exclamation Beşikt'aşk'!! diye bosunamı dedik!!!

Sevgili beşiktaşlı kardeşlerim evet manisa maçında hatalar olabilir evet tigana yalnış yapmış olabilir ve evet sezona yine kötü başlamış olabiliriz ama kardeşlerim biz bu sezon bir paraolayla çıktık GELİYORUZ!! aslında bu sözdeki mana büyüktü yılmadan, umutsuzluğa kapılmadan, yürekle, onurla, savaşarak geliyoruz demekti ilk maç kaybedilmişti belki evet ama artık şu kötü bu yalnış demenin anlamı yok bundan sonra hep destek tam destek arkadaşlar ne güzel söylüyoruz biz !!SENİNLE AĞLADIK SENLE GÜLDÜK BİZ SEVDAMIZ UĞRUNA CANLAR VERDİK BİZ SİYAHIN ZİNDAN OLSUN BEYAZ AYDINLIK HERKESE NASİP OLMAZ BEŞİKTAŞLILIK!! haydi kardeşlerim şimdi gün yeniden doğdu cincon maçını yenende bu takımdı ben sonuna kadar inanıyorum sizde inanın umutsuzluk eziklerin ve cinconların istediği sey bunu onlara vermeyelim kardeslerim ozman ne diyoruz hepberaber GELİYORUZ!!!!

Üsteki yazıyı bundan tam 3 hafta önce yazmıştım ve çoğu beşiktaşlı arkadaşlar bana katılmıştı anlatmak istediklerimin anlanmış olması beni çok mutlu etti şimdi bakıyoruz 3 haftada 9 puan bu takımdan bişi olmaz diyenler nerde arkadşalar bu sezon çok farklı olucak müthiş bi kadro harika bi hoca ve hatlarını iyi telafi etmiş bir yönetimiz var artık bu saatten sora yapmamız gereken tek şey !!HEP DESTEK TAM DESTEK!! işte cinconların hali ortada işte g.t oğlanlar sakrayada rezil oldu bu durumda en iyi takım görünütüsü biz veriyoruz 3 hafta önce biraz rötarlı geliyorduk artık DİREK BODOZLAMA HARBİDEN!!! GELİYORUZ!!!

Konu SESENOUMA tarafından (28-08-2006 Saat 19:15 ) değiştirilmiştir.. Sebep: EDİT..
SESENOUMA Ofline