Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-04-2009, 10:48   #7
vrossi_kartalizma

vrossi_kartalizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
kartalim_´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Bizde bunu demeye çalışıyoruz işte, Nobre tek forvet oynarken de aynı sorunlar yaşanıyordu, Nobre'yi yerden yere vuruyorlardı o zaman, kazma, kalas vs neler deniliyordu, bunlardan bi tanesinin Bobo'ya dendiğini görmedim...Hatta Nobre Bobo'dan daha iyi oynuyordu bence...Ayrımcılık yapıldığı çok açık, Bobo ne yaparsa yapsın kral durumunda, ama Nobre boş kaleye kaçırırsa yandı ki ne yandı, bide eziklerden gelme durumu var tabii, oraya da çekiyorlar durumu!..Bobo'ya haksızlık yapıldığını da düşünmüyorum ben, Bobo'ya Nobre'den daha çok güveniliyor bi kere, burası kesin, ama o da bu güveni maalesef boşa çıkartıyor, kendini toparlaması lazım bir an önce, sistemde de sorun olabilir belki ama Nobre gibi savaşmayı denesin en azından, onu da yapmıyorki Bobo...İyi bir Bobo'nun neler yapabileceğini gördük, biliyoruz, bizim de istediğimiz o Bobo, gereken desteğin de verildiğini düşünüyorum Bobo'ya, artık top onda, onun da bir şeyler yapma zamanı geldi artık, geçiyor bile hatta...
tüm sölediklerine katılıyorum arkadaşım ama "Nobre gibi savaşmayı denesin en azından, onu da yapmıyorki Bobo" bu cümle çok kritik ve bunda tartışmasız haklısın. Bobo bazen ileri uçta kaybolup gidiyor rakip savunmayı tehdit bile etmiyor, bir futbolcunun kötü oynadığı zamanlar olabilir ama bu sahada yürümesini gerektirmez. Forumda şüphesiz bobo daha çok seviliyor ama ben şunu söliym nobre sevilmese bile en azından mücadelesinden ötürü saygıyı hakediyor, ayrımcılık falan da yok sahada savaşmayan oyuncuya ayrımcılık yapılır !!!