Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-04-2009, 23:04   #2
Azizinho

Azizinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hm ilginc..demek alt yapidan gelen futbolcular sampiyonlar ligini kaldirabilecek kapasitede? benim anlamadigim konu: burade cogu kisi yaziyo...fink geldi..türkiye liginde iyi oynar..sampiyonlar ligi icin daha iyisi olmaliydi..sacma..burade arkadasim yazmis.."nobre tr ligi icin iyi, sl de daha iyisi olmasi lazim"...ya arkadasim...ok sampiyonlar liginde müthis takimlar var...gruplara kalirsak iki takim bizden daha iyi olan takimlar olacak büyük ihtimal, biri bizim disimize göre...simdi biz suan oynadigimiz futbolla iyi bir avrupa takimina diklenemezmiyiz?....fink, batuhan, nobre vs vs...yani suanki mevcut kadradki futbolcularin cogu seneyde oynayacak...takim olmak önemli...simdi sana desem bir dinamo kiev den 6-7 futbolcu say diye...sayamazsin..shakhtar dan da sayamazsin....ne demek oluyo bu? demek oluyki takim olmak önemli..bireysel süper transferlere gerek yok...takima uyan,cabuk isinip iyi isler yapabilen futbolcular lazim...

bende inaniyorum sampiyonlugu ayrica ve umuyorum ki kalan 5 maci alip biz hak ettimiz sampiyonlugu ulasacagiz...

oooooOOOOO
ŞAMPİYON BEŞİKTAŞIM OOOOOoooooo
Azizinho Ofline   Alıntı ile Cevapla